Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Валідація ЛеоКарт тільки на міських маршрутах

Часто отримуємо звернення, що пасажири у Львові не змогли скористатись ЛеоКарт на маршруті № – і називають номер приміського маршруту. Або надсилають фото замотаних непрацюючих валідаторів, але як виявляється – це приміський маршрут. До слова, деякі приватні перевізники використовують транспортний засіб, обладнаний АСОП, і на міських, і на приміських маршрутах.

Із таких коментарів зрозуміли, що не всі пасажири відрізняють міські маршрути від приміських, адже є ті приміські маршрути, які проїжджають практично через все місто. Пояснюємо.

ЛеоКарт працюють тільки на міських маршрутах, які курсують у межах Львівської територіальної громади, зокрема і через населені пункти громади. Це маршрути, що мають 1-2 цифри або 1-2 цифри і букву в номері.

Приміські ж курсують через Львівську МТГ і за межами громади, тарифи на проїзд встановлює ЛОВА. На приміських маршрутах не діють ні пільгові, ні загальні ЛеоКарт. Як їх розпізнати – це маршрути, що мають в номері не менше 3 цифр.

Картки ЛеоКарт працюють тільки на міських маршрутах. Міський маршрут курсує лише у межах Львівської територіальної громади, зокрема і через населені пункти громади (наприклад, Рудно, Брюховичі чи Винники). Це маршрути, які мають 1-2 цифри або 1-2 цифри і букву в номері.

Тарифи на проїзд у міському громадському транспорті однакові:

– загальна ЛеоКарт – 13 грн/квиток;

– студентська ЛеоКарт – 6,50 грн/квиток;

– банківська картка/пристрій з підтримкою Apple Pay/Google Pay –15 грн/квиток;

– готівкою у водія – 20 грн/квиток.

І зазначимо, що зараз діє акція для пасажирів від Visa, а це ще вигідніші поїздки та поповнення ЛеоКарт: https://leocard.lviv.ua/pay-with-visa-promotions-lviv-transport/

Приміські маршрути ж курсують через Львівську МТГ і за межами територіальної громади, тарифи на проїзд встановлює ЛОВА. На приміських маршрутах не діють ні пільгові, ні загальні транспортні ЛеоКарт. Як їх розпізнати – це маршрути, що мають в номері не менше трьох цифр.

 

Валідація ЛеоКарт тільки на міських маршрутах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори