Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Щотижня студенти здійснюють понад 95 тисяч валідацій своїми ЛеоКарт

Щотижня студенти здійснюють понад 95 тисяч валідацій своїми ЛеоКарт

Кількість власників транспортних ЛеоКарт серед студентів постійно зростає. Якщо на початку запуску безготівкової оплати проїзду за тиждень здійснювалося близько 20 тисяч валідацій студентськими транспортними картками, то за крайній тиждень – це понад 95 тисяч, що майже у п’ять разів більше.

Для зручності студентів, оформити ЛеоКарт можна через навчальні заклади. Ми активно співпрацюємо з вищими та професійно-технічними закладами освіти.

Щодо оформлення ЛеоКарт через навчальний заклад, часто отримуємо питання – коли ми видамо картку. Тож розповідаємо детальніше, як відбувається подача документів і виготовлення транспортної картки. Ви надаєте документи офіційному представнику у вашому закладі – представник збирає та передає пакет документів студентів у ЛКП “Львівавтодор” – ми опрацьовуємо документи і друкуємо картки – передаємо ЛеоКарт для видачі навчальному закладу. Відповідно, видача відбувається теж по місцю навчання.

Для зручності студентів, оформити ЛеоКарт можна через навчальні заклади. Ми активно співпрацюємо з вищими та професійно-технічними закладами освіти.

Найактивнішими у співпраці є представники Національного університету “Львівська політехніка”, Львівського національного університету ім. Івана Франка, Українського католицького університету, Львівського університету безпеки життєдіяльності, Технологічного фахового коледжу “Львівської політехніки”, Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну. Дякуємо за належну організацію збору документів. До слова, закликаємо інші заклади теж потурбуватися про оформлення карток для своїх студентів, аби вони могли їздити зі знижкою 50% у ВСЬОМУ транспорті.

Щодо оформлення ЛеоКарт через навчальний заклад, часто отримуємо питання – коли ми видамо картку. Тож розповідаємо детальніше, як відбувається подача документів і виготовлення транспортної картки. Ви надаєте документи офіційному представнику у вашому закладі – представник збирає та передає пакет документів своїх студентів у ЛКП “Львівавтодор” – ми опрацьовуємо документи та друкуємо картки – передаємо ЛеоКарт для видачі навчальному закладу. Відповідно, видача відбувається теж по місцю навчання.

!Звертаємо увагу, що зі своєї сторони ми опрацьовуємо документи до 14 робочих днів з моменту отримання від відповідальної особи навчального закладу. Якщо ви подали і кілька місяців чекаєте на видачу транспортної картки, рекомендуємо звернутися до представника навчального закладу та з’ясувати причину (чи передали вже для опрацювання нам, чи немає зауважень до наданих документів).

Зазначимо, якщо ви ще не оформили свою студентську ЛеоКарт, порядок дій можете знайти на нашому сайті

А якщо вже виготовляли учнівську транспортну картку (синьо-фіолетову), вам не потрібно ще раз подавали документи на нову. Необхідно лише оновити дані профілю, змінивши категорію (до прикладу, з “учня” на “студент”), а це можна зробити навіть онлайн через Портал мешканця

Щотижня студенти здійснюють понад 95 тисяч валідацій своїми ЛеоКарт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори