Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Додавання попутників і багажу

Як оплатити за кількох пасажирів і багаж?

Ви можете завалідувати одночасно свою поїздку та додатково сплатити за попутників чи багаж. Загалом максимально три додаткові квитки, крім валідації вашого проїзду. Для прикладу, сплатити ще за двох пасажирів і один багаж або ж за трьох своїх попутників.

Вартість оплати за пасажирів і багаж наразі становить:

  • Загальною транспортною ЛеоКарт вартість поїздки – 13 грн. Оплата додаткового квитка карткою через валідатор (сплата за попутника, за багаж) – 13 грн. 
  • Студентською транспортною ЛеоКарт. Вартість поїздки – 6,5 грн. Оплата додаткового квитка (сплата за попутника, за багаж) – 13 грн. 
  • Безконтактною банківською карткою та гаджетом з підтримкою Apple Pay/Google Pay через валідатор: тариф – 15 грн/поїздка. Оплата додаткового квитка за попутника – 15 грн, оплата додатково квитка за багаж – 13 грн. 
  • Готівкою у водія – тариф 20 грн/поїздка (з 01 червня 2024 року – 25 грн). Оплата додаткового квитка (сплата за попутника, за багаж) – 20 грн (з 01 червня 2024 року – 25 грн).

Порядок дій, як сплатити за кількох пасажирів і багаж однією транспортною ЛеоКарт чи банківською карткою – тут:

Щоб оплатити за кількох пасажирів чи багаж власникам персоналізованих та загальних ЛеоКарт – необхідно поповнити свою транспортну картку.

Догори