Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Готівкова оплата

Як оплатити готівкою у громадському транспорті

У всьому громадському транспорті Львівської громади пасажир має можливість здійснити оплату проїзду готівкою у водія. Проте, оплата готівкою у водія здійснюється виключно під час зупинки транспортного засобу. Після того, як водій рушить за маршрутом – система АСОП заблокує можливість друку паперового квитка за готівку для Вашої безпеки.

Для оплати готівкою у громадському транспорті необхідно:

  1. Зайти через передні двері транспортного засобу, попередньо підготувавши готівку для сплати за проїзд

  2. Передати водію кошти для оплати за проїзд і повідомити, чи оплата здійснюється за одного пасажира чи кількох пасажирів.

  3. Отримати у водія разовий паперовий квиток (Валідувати паперовий квиток не потрібно!) Квиток може бути на одного, чи декількох пасажирів.

  4. Пройти у салон транспортного засобу

Увага! Обов’язково потрібно отримати разовий паперовий квиток у водія. Якщо водій не видав квиток – нагадайте йому про це. Також перевірте, чи на квитку вказані фактичні час і дата, коли здійснюєте поїздку. Адже якщо інспектор виявить у вас недійсний квиток – у подальшому це призведе до накладання штрафу.

Правила використання паперового квитка

– НЕ скануйте QR-код на паперовому квитку камерою телефону – він потрібен лише для перевірки оплати проїзду працівниками контролю. І нагадуємо, на етапі тестування безготівкової оплати контролери не штрафують, а лише допомагають пасажирам.

– НЕ потрібно притуляти квиток до валідатора – він автоматично валідується в системі при друці на консолі водія.

– Зберігайте квиток до кінця проїзду та НЕ пошкоджуйте нанесений QR-код згинанням або надривом квитка!!! Це потрібно, щоб контролери змогли просканувати код і перевірити оплату.

– Квиток діє лише у межах кінцевих зупинок маршруту. Тому, після завершення поїздки НЕ повертайте квиток водію, а утилізуйте його після, щоб унеможливити передачу цього квитка іншим пасажирам. Це дозволить зробити  облік оплати проїзду на вказаних маршрутах прозорим.

Догори