Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Перелік пільгових категорій

Перелік пільгових категорій, які мають право на безоплатний проїзд у громадському транспорті Львівської територіальної громади

Пільгова картка ЛеоКарт передбачена для осіб, які мають право 100% пільги на проїзд у ГТ Львівської громади, згідно рішення Львівської міської ради № 1009 від 19.11.2021 “Про затвердження порядку оформлення та видачі персоналізованої транспортної картки “ЛеоКарт“:

1.Закон України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту“:
1.1. Учасники бойових дій (ст. 12).
1.2. Особи з інвалідністю внаслідок війни та прирівняні до них особи. Це право поширюється і на особу, яка супроводжує особу з інвалідністю I групи (ст. 13).
1.3. Члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни (ст. 15).
1.4. Члени сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України (ст. 15).
1.5. Постраждалі учасники Революції Гідності (ст. 161).“.

2. Закон України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи“:
2.1. Особи з інвалідністю з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та потерпілих від Чорнобильської катастрофи, віднесені до 1 категорії (ст. 20).
2.2. Учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, віднесені до 2 категорії (ст. 21).
2.3. Діти, які належать до потерпілих від Чорнобильської катастрофи, яким встановлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою (ст. 30).

3. Закон України “Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист“:
3.1. Ветерани військової служби (ст. 6).
3.2. Ветерани органів внутрішніх справ (ст. 6).
3.3. Ветерани державної пожежної охорони (ст. 6).
3.4. Ветерани Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України (ст. 6).
3.5. Ветерани служби цивільного захисту (ст. 6).
3.6. Ветерани Державної кримінально-виконавчої служби України (ст. 6).
3.7. Ветерани податкової міліції (ст. 6).
3.8. Ветерани Національної поліції України (ст. 6).
3.9. Ветерани Бюро економічної безпеки України (ст. 6).

4. Закон України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей“:
4.1. Батьки військовослужбовців, які загинули чи померли або пропали безвісти під час проходження військової служби (ст. 14).
4.2. Військовослужбовці, які стали особами з інвалідністю внаслідок бойових дій, учасники бойових дій та прирівняні до них особи (ст. 14).
4.3. Вдова (вдівець) загиблого або померлого військовослужбовця під час проходження військової служби, а також дружина (чоловік), у разі якщо вона (він) не взяла (не взяв) інший шлюб, та її (його) неповнолітні діти або повнолітні діти – особи з інвалідністю з дитинства, військовослужбовця, який пропав безвісти під час проходження військової служби (ст. 18).

5. Закон України “Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років“:
5.1. Реабілітовані особи, якщо вони стали особами з інвалідністю внаслідок репресій або є пенсіонерами (ст. 6).

6. Закон України “Про охорону дитинства“:
6.1. Діти з багатодітних сімей (ст. 13).

7. Закон України “Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні“:
7.1. Діти з інвалідністю та особи, які супроводжують дітей з інвалідністю (не більше однієї особи під час однієї поїздки) (ст. 381).
7.2. Особи з інвалідністю 1 групи та особи, які супроводжують осіб з інвалідністю I групи (не більше однієї особи під час однієї поїздки) (ст. 381).
7.3. Особи з інвалідністю 2 групи (ст. 381).

8. Закон України “Про жертви нацистських переслідувань“:
8.1. Жертви нацистських переслідувань – колишні неповнолітні в’язні концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання (ст. 61).
8.2. Жертви нацистських переслідувань – колишні малолітні в’язні концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнані особами з інвалідністю. Це право поширюється і на особу, яка супроводжує особу з інвалідністю I групи (ст. 62).

9. Рішення виконавчого комітету від 25.01.2019 № 61 “Про забезпечення безкоштовного проїзду пенсіонерів за віком та осіб з інвалідністю III групи у міському транспорті м. Львова“:
9.1. Пенсіонери за віком.
9.2. Особи з інвалідністю 3 групи.

10. Постанова Кабінету Міністрів України від 05.04.1994 № 226 “Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування“:
10.1. Діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, які виховуються або навчаються у навчально-виховних та навчальних закладах.

Догори