Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Оплата проїзду загальною ЛеоКарт: чому картку може відхиляти при валідації

Оплата проїзду загальною ЛеоКарт: чому картку може відхиляти при валідації

Розповідаємо про поширені причини, коли загальну транспортну ЛеоКарт відхиляє при реєстрації проїзду (червоний хрестик на екрані валідатора та подвійний звуковий сигнал).

✔️Якщо на вашій картці утворився від’ємний баланс і її заблоковано системою – валідатор відхиляє оплату. Щоб розблокувати, необхідно поповнити ЛеоКарт і “погасити” мінус. Після поповнення має пройти орієнтовно від 10 хвилин (при наявності стабільного зв’язку з транспортним засобом) – система розблокує ЛеоКарт і ви знову зможете успішно валідувати свої поїздки.

✔️Якщо загальна ЛеоКарт пошкоджена – валідатор “не бачить” картку і відхиляє реєстрацію поїздки. Картка із пошкодженим чипом не підлягає відновленню.

✔️ Якщо на вашій картці утворився від’ємний баланс і її заблоковано системою – валідатор відхиляє оплату. Щоб розблокувати, необхідно поповнити ЛеоКарт і “погасити” мінус. Після поповнення має пройти орієнтовно від 10 хвилин (при наявності стабільного зв’язку з транспортним засобом) – система розблокує ЛеоКарт і ви знову зможете успішно валідувати свої поїздки.

Зазначимо, при нульовому балансі пасажир має можливість завалідувати одну поїздку за рахунок депозиту, що закладений у системі і оплачується додатково при купівлі загальної ЛеоКарт. А далі необхідно поповнити використаний депозит, аби мати можливість знову успішно завалідувати свій проїзд. До прикладу: на балансі вашої ЛеоКарт 0 грн, із цією сумою ви зможете зареєструвати ще одну поїздку завдяки закладеному депозиту розміром 10 грн, але щоб далі валідувати проїзд потрібно поповнити рахунок на суму, яка покриє мінус на карті і дасть можливість оплатити наступні поїздки. Рекомендуємо поповнювати баланс на більшу кількість поїздок, щоб не турбуватися, чи вистачить коштів для здійснення успішної валідації та уникнути блокування картки. Інструкції можете переглянути ось тут.

✔️Якщо загальна ЛеоКарт пошкоджена – валідатор “не бачить” картку і відхиляє реєстрацію поїздки. Картка із пошкодженим чипом не підлягає відновленню. Тож закликаємо бережно ставитися до своєї транспортної картки, щоб випадково її не зіпсувати.

Оплата проїзду загальною ЛеоКарт: чому картку може відхиляти при валідації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори