Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Контроль оплати

На маршрутах працює контроль

В автобусах, маршрутках, трамваях та тролейбусах Львова працюють контролери ЛКП “Львівавтодор”

Тому, якщо у вас виникнуть запитання щодо алгоритму оплати проїзду новим способом – не соромтесь попросити допомоги у контролерів ЛКП “Львівавтодор”

Алгоритм перевірки валідації (оплати) проїзду:

 1. Зайшовши у транспортний засіб, контролер за допомогою спеціального терміналу заблокує бортову систему АСОП, що унеможливлює на період блокування: оплату за проїзд готівкою у водія, валідацію проїзду безготівковими способами через валідатори
  2. При заблокованій системі АСОП у транспортному засобі інспектор розпочинає перевірку пасажирів.
  3. Якщо ви здійснювали оплату за проїзд банківською карткою, смартфоном чи смарт-годинником, вам необхідно прикласти вашу картку чи NFC-пристрій до терміналу контролера (Важливо! Для перевірки валідації необхідно прикласти саме той спосіб оплати, який ви використовували. Наприклад: Якщо ви здійснювали оплату проїзду за допомогою смартфона з підтримкою Apple Pay чи Google Pay, вам необхідно прикласти саме цей засіб).
  4. Якщо ви здійснювали оплату готівкою у водія, вам необхідно надати ваш разовий паперовий квиток для перевірки контролером. На паперовому квитку надрукований QR-код, який і буде містити інформацію про день та час купівлі вашого квитка (Увага! Паперовий квиток – разовий, без можливості подальшої пересадки. Коли транспортний засіб доїде по маршруту до кінцевої зупинки, дія паперового квитка завершиться).
  5. Якщо ви валідували проїзд персоналізованою карткою ЛеоКарт, вам необхідно прикласти картку ЛеоКарт до терміналу контролера, після чого контролер на дисплеї терміналу отримає інформацію, чи є завалідованим ваш проїзд чи ні.
  6. Після завершення перевірки пасажирів, контролери розблоковують систему АСОП у транспортному засобі
Догори