Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

“А при валідації пільговою ЛеоКарт мої попутники теж їдуть безкоштовно?”

“А при валідації пільговою ЛеоКарт мої попутники теж їдуть безкоштовно?”

Деякі власники пільгових ЛеоКарт помилково вважають, що при валідації своєю транспортною карткою додаткових квитків за попутників/багаж на ці квитки також поширюється пільга і вони будуть безкоштовними. Однак право на пільговий проїзд має лише власник картки, а за кожний додатковий квиток потрібно платити повністю – 13 грн. Отож, зверніть увагу:

✔️Щоб валідувати додаткові квитки за попутників/багаж, обов’язково поповнюйте баланс своєї пільгової ЛеоКарт. Поповнити картку можна через Eshop ЛеоКарт, застосунок та веб-сайт EasyPay, термінали EasyPay, а також у двох Центрах туристичної інформації на пл. Ринок у Ратуші та на пл. Двірцевій біля Головного залізничного вокзалу.

До прикладу, ви пільговик і їдете з двома друзями. Ваша поїздка – 0 грн, двох попутників – 26 грн (13 грн +13 грн). Із балансу ЛеоКарт спише 26 грн.

✔️Якщо на пільговій картці буде недостатньо коштів – при валідації додаткових квитків утвориться від’ємний баланс. Далі система заблокує картку та відхилятиме при наступних спробах завалідуватися. Щоб розблокувати – необхідно поповнити баланс ЛеоКарт.

Нагадуємо, власникам пільгової ЛеоКарт, які мають право на супровід (особи з інвалідністю І групи та діти з інвалідністю), не потрібно валідувати додатковий квиток за супроводжуючу особу.

“А при валідації пільговою ЛеоКарт мої попутники теж їдуть безкоштовно?”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори