Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Триває списання з банківських карток за поїздки, які відбулися після хакерської атаки

Триває списання з банківських карток за поїздки, які відбулися після хакерської атаки

До уваги пасажири, які після хакерської атаки 29 березня валідували проїзд банківськими картками! Після несанкціонованого втручання в систему е-квитка, валідатори лише фіксували ваші реєстрації проїзду, але списання за них не відбувалося. Станом на зараз проводиться зняття коштів за здійснені у цей період поїздки.

✔️ Списання за зареєстровані квитки у період 29.03 – 03.04 може проходити, як однією транзакцією за всі здійснені поїздки одним носієм (фізична картка або гаджет з підтримкою NFC), так і окремими платежами. Це залежить від черговості обробки валідацій.

Якщо ви у цей період сплачували карткою Visa, то зняття за перші 6 квитків пройде зі знижкою 30%, враховуючи акцію від Visa. Вартість одного квитка тоді становитиме 10 грн 50 коп.

✔️Закликаємо пасажирів потурбуватися про баланс на банківських картках із врахуванням суми за поїздки, які зробили 29.03 – 03.04. В іншому випадку картка буде заблокована системою до проведення зняття коштів.

✔️Із 04.04. подальші валідації та зняття коштів при безготівковій оплаті проїзду відбуваються у штатному режимі. Тобто, буде списувати окремо за поїздки одного дня. Як це працює: ви валідуєтеся, оплата за поїздки в день об’єднуються в один платіж і далі проходить списання коштів протягом наступних днів.

Тож звертаємо увагу, якщо отримаєте сповіщення про списання коштів, обов’язково врахуйте, що відбувається зняття за всі попередні поїздки.

Триває списання з банківських карток за поїздки, які відбулися після хакерської атаки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори