Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Як оплатити за кількох пасажирів однією карткою

Як оплатити за кількох пасажирів однією карткою

А ми нагадуємо, що оплатити за своїх попутників чи багаж можна однією транспортною ЛеоКарт/банківською карткою/телефоном з функцією NFC. Загалом через валідатор можна максимально додати три додаткові квитки, крім валідації вашого проїзду.

Часто трапляється, що пасажири роблять це неправильно – щоб оплатити за себе і свого товариша, просто двічі прикладають до валідатора картку. Не робіть так! У цьому випадку реєструється лише одна поїздка, кошти будуть списані тільки за неї, а ваш попутник ризикує отримати штраф за безквитковий проїзд. Коли ви успішно реєструєте свою поїздку – на валідаторі з’являється зелена галочка і напис “Вхід зареєстровано”. А при повторній спробі валідації тією ж карткою – на екрані валідатора буде вказано “Вхід уже зареєстровано”. Тобто однією карткою повторно завалідувати проїзд не вийде.

Покрокова інструкція, як можна оплатити додаткові квитки за попутників чи багаж однією карткою:

1) Оберіть на валідаторі “Додати квитки”. Зверніть увагу, що одночасно пасажир може оплатити свою поїздку та максимум три додаткові. Тобто, додатково можна сплатити ще за двох пасажирів і за один багаж, або ж за трьох своїх попутників. Оплата поїздки власника картки підтягується автоматично.

2) Додайте необхідну кількість додаткових пасажирів, натиснувши кнопку “Попутники”.Натисніть на кнопку “Багаж” та додайте необхідну кількість одиниць.

3) Натисніть “Продовжити”. Для оплати піднесіть ЛеоКарт/банківську картку/гаджет з функцією NFC.

Як оплатити за кількох пасажирів однією карткою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори