Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Як списуються кошти за проїзд при оплаті банківською карткою

Як списуються кошти за проїзд при оплаті банківською карткою

Щодня понад 50 тисяч пасажирів оплачують проїзд у громадському транспорті банківською карткою. Останніми днями бачимо повідомлення від вас щодо списання коштів, тож розповідаємо про це.

✔️Кошти за проїзд списує не одразу після того, як ви завалідувалися, а впродовж наступних днів

Зняття коштів не проходить того ж дня, коли ви здійснюєте безготівкову оплату. Так відбувається, тому що автоматизована система оплати проїзду побудована на основі відкладеної авторизації. Ви реєструєте поїздки за день, вони об’єднуються в один платіж і далі проходить списання коштів. Списання може бути як наступного дня, так і пізніше.

✔️Одна транзакція — це списання коштів за валідації, які зробили протягом дня

Якщо впродовж одного дня у вас відбулося кілька списань за поїздки — це зняття коштів за валідації в окремі дні. Усі здійснені вами валідації за проїзд протягом дня об’єднуються в одну транзакцію, яка списується єдиним платежем.

Відповідно, якщо за день пройшло кілька транзакцій — це списання за ваші поїздки, здійснені в різні дні.

До прикладу, сьогодні із картки одним платежем списало 30 грн — це зняття коштів за два квитки, які реєстрували протягом одного дня (може бути оплата за вашу поїздку + додатковий пасажир чи багаж). Якщо ж ви двічі отримали сповіщення про списання 15 грн — кожна з цих транзакцій є списанням за валідації в окремі дні. Списало однією транзакцією 90 грн? Це зняття за 6 поїздок протягом одного дня. А якщо ж це три окремі транзакції по 30 грн — це оплата за квитки різних трьох днів. Оплати за окремі дні не сумуються. 

Відповідну ситуацію зі списанням декількох платежів за день можете фіксувати зокрема у випадку, якщо автобус зійшов з рейсу (через технічні причини, ДТП, погане самопочуття водія тощо) та не пройшло вивантаження інформації про валідації за день. Списання проходить лише тоді, коли знову буде встановлений зв’язок між системою та транспортним засобом. Це може бути, як наступного дня, так і через декілька тижнів.

Як списуються кошти за проїзд при оплаті банківською карткою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори