Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Про списання коштів за проїзд

Про списання коштів за проїзд

✔️ У суботу, 24 лютого, були зафіксовані випадки надмірного списання коштів за поїздки громадським транспортом напередодні. Наступного дня ми отримали повідомлення від банку-еквайера про необхідність додаткової перевірки списань коштів за п’ятницю, 23 лютого. Одразу спільно з генеральним підрядником, чеською компанією «Мікроелектроніка», розпочали аналіз ситуації.

✔️ Після перевірки з’ясували, що відбувся тимчасовий збій у роботі фінансового ядра генерального підрядника. Внаслідок цього у близько 2% пасажирів, які розраховувалися банківською карткою 23 лютого, відбулося “подвоєння транзакцій”.

✔️ Наразі завершуємо ідентифікацію усіх помилкових транзакцій за цей день. Далі впродовж 14 робочих днів надміру списані кошти у повному обсязі автоматично будуть повернені пасажирам.

ЛКП “Львівавтодор” перепрошує за незручності, що виникли. Ми поважаємо кожного з вас та робимо все для того, аби виправити ситуацію якнайшвидше. Також працюємо з генеральним підрядником над впровадженням додаткового контролю роботи програмного забезпечення для недопущення такої ситуації у майбутньому.

Зазначимо, щодня у громадському транспорті відбувається близько 58 тисяч транзакцій банківськими картками. Зараз система працює у штатному режимі, всі реєстрації поїздок та списання коштів при безготівковій оплаті проходять коректно.

Про списання коштів за проїзд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори