Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Як списуються кошти за проїзд із ЛеоКарт і банківської картки

А сьогодні нагадуємо, як списуються кошти за проїзд із ЛеоКарт і банківської картки
Пасажири, коли сплачуєте проїзд своєю ЛеоКарт або банківською карткою, кошти знімає не одразу, а впродовж кількох днів (зазвичай – наступного дня). Так відбувається, тому що автоматизована система оплати проїзду побудована на основі відкладеної авторизації.
Ви реєструєте поїздки через валідатор впродовж дня, вони об’єднуються в один платіж, і далі проходить списання за всі здійснені валідації цього дня.
✔️ Якщо сплачуєте проїзд ЛеоКарт, списання коштів фактично проходить наступної доби. Однак актуальний баланс транспортної картки показує одразу з врахуванням всіх ваших поїздок. Перевірити баланс можна через валідатор у транспорті, кіоски “Інтерпрес” та сервіси EasyPay (інструкції у першому коментарі).
✔️ Якщо валідуєте проїзд банківською карткою чи пристроєм з підтримкою ApplePay/GooglePay, зняття коштів відбувається переважно у нічні години чи вранці наступного дня. У випадку, коли після оплати ви отримали у застосунку сповіщення про резервування 1 грн – це передавторизація, так система перевіряє, чи картка активна. Далі списує кошти за проїзд і банк знову робить доступною цю 1 грн за один чи кілька днів.
Зазначимо, при безготівковій оплаті проїзду обов’язково потрібно дочекатися зеленої галочки на валідаторі та одинарного звукового сигналу. Це підтвердження реєстрації вашої поїздки!
Як списуються кошти за проїзд із ЛеоКарт і банківської картки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори