Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Уже 82 тисячі пасажирів користуються ЛеоКарт: все, що потрібно знати про загальну транспортну картку

Уже 82 тисячі пасажирів користуються ЛеоКарт: все, що потрібно знати про загальну транспортну картку

Загальна транспортна ЛеоКарт – це носій електронного квитка, а також найвигідніший спосіб оплати проїзду у громадському транспорті Львова (13 грн/поїздка). Наразі мешканці придбали вже 82 тисячі карток і успішно ними користуються. 

Скільки коштує, де придбати загальну ЛеоКарт

Придбати загальну ЛеоКарт можна через 40 брендованих кіосків “Інтерпрес”, а також через термінали EasyPay. Детальні інструкції купівлі, а також перелік точок продажу розміщено за посиланням.

Вартість загальної ЛеоКарт – 60 грн, при купівлі врахуйте ще 10 грн депозиту, який закладений у системі (дозволяє здійснити ще одну поїздку при 0 балансі). Не забудьте обов’язково поповнити ЛеоКарт на суму від 1 грн, однак рекомендована сума поповнення – не менше ніж вартість однієї поїздки.

Як поповнити транспортну картку 

Поповнити транспортну ЛеоКарт можна через брендовані кіоски “Інтерпрес”, через термінали EasyPay, а також онлайн – через застосунок і веб-сайт EasyPay. Відеоінструкції можна переглянути тут

Як користуватися 

Відразу після того, як пасажир зайшов у громадський транспорт – потрібно зареєструвати поїздку через валідатор. Для цього прикладіть до зчитувача свою загальну ЛеоКарт і дочекайтеся зеленої галочки та одинарного звукового сигналу. Це і є підтвердження успішної валідації вашого проїзду. 

Також транспортною ЛеоКарт можна оплачувати не лише свій проїзд, а й за попутників та багаж. Інструкція – за посиланням

Як проходить списання коштів за здійснені поїздки та як перевірити баланс картки

Автоматизована система оплати проїзду побудована на основі відкладеної авторизації, відповідно кошти за здійснені поїздки списуються впродовж кількох днів. Зверніть увагу: якщо перевіряти баланс відразу після валідації проїзду – на валідаторі актуальний баланс “підтягується” миттєво, а ось сервіси EasyPay “показують” актуальну суму ЛеоКарт на наступний день.

Перевірити залишок коштів на транспортній картці можна через застосунок, веб-сайт та термінали EasyPay, а також через валідатори у громадському транспорті і брендовані кіоски “Інтерпрес”. Інструкція – за посиланням.

Як контролери перевіряють валідацію проїзду загальною ЛеоКарт?

Контролери здійснюють перевірку за допомогою спеціального терміналу. Для цього пасажиру необхідно прикласти до пристрою загальну ЛеоКарт – на його екрані з’явиться інформація, чи завалідований ваш проїзд. Зверніть увагу, контролери перевіряють успішну реєстрацію поїздки (підтвердженням цього для пасажира є зелена галочка на валідаторі і одинарний звуковий сигнал), а не списання коштів із картки.

 

Уже 82 тисячі пасажирів користуються ЛеоКарт: все, що потрібно знати про загальну транспортну картку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори