Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Якими картками не можна валідуватись?

Друзі, уважно слідкуємо за вашими коментарями і даємо на них відповіді. Одна з ситуацій, яку ми помітили, – валідатори не реагують на деякі типи карток або не приймають їх, зокрема мова йде про:

▪️картки, які призначені для цільових виплат: до прикладу, картки Є-підтримки чи Є-відновлення, які вже теж почали видавати
▪️картки без NFC-чипа, тобто контактні картки
▪️так звані локальні картки: картки, що випускаються банком тільки для локального використання в мережі банкоматів або терміналів конкретного банку і призначені для розрахунків чи зняття готівки тільки на терміналах чи в банкоматах конкретного банку.

1️⃣ випадок – картки, призначені для цільових виплат: до прикладу, картки Є-підтримки чи Є-відновлення, які вже теж почали видавати. Згідно із розпорядженням Кабінету Міністрів України, такі картки блокуються для унеможливлення нецільового використання коштів, відповідно банки-еквайєри згідно цього розпорядження надають інформацію для подальшого блокування нецільових фінансових операцій. Тому, друзі, якщо ви отримали таку картку – не використовуйте її для оплати проїзду, адже валідатор її відхилить, а ви ризикуєте отримати штраф. Натомість, будь ласка, скористайтесь звичайною банківською карткою чи ЛеоКарт.

   

2️⃣ випадок – картки без NFC-чипа, тобто контактні картки. Валідатори розраховані на роботу з безконтактними картками, тому картки без NFC-чипа не ідентифікують. Що ж варто зробити? Привʼяжіть контактну банківську картку до смартфона через NFC-гаманець і розраховуйтесь за допомогою смартфона з підтримкою Apple Pay чи Google Pay. 

    

3️⃣ випадок – так звані локальні картки: картки, що випускаються банком тільки для локального використання в мережі банкоматів або терміналів конкретного банку і призначені для розрахунків чи зняття готівки тільки на терміналах чи в банкоматах конкретного банку. Якщо вам видали саме таку картку – памʼятайте, що скористатися нею можна тільки в мережі конкретного банку чи в закладі, де встановлений відповідний термінал. 

Якими картками не можна валідуватись?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори