Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Скажи готівці “па-па” & впровадження безконтактної оплати проїзду: коротко про головні зміни з 11 грудня

Скажи готівці “па-па” & впровадження безконтактної оплати проїзду: коротко про головні зміни з 11 грудня ☝️

Підготували пам’ятку з найважливішим, що потрібно знати пасажирам Львова про безготівкову оплату проїзду, яка віднині почала діяти на всіх міських маршрутах 👇
 
🟠Сплатити за проїзд у громадському транспорті можна кількома способами:
1️⃣ Загальна транспортна ЛеоКарт – це найвигідніший варіант оплати – 13 грн/поїздка. Придбати та відразу поповнити загальну транспортну картку можна у 40 кіосках “Інтерпрес” та 38 терміналах EasyPay, мапу локацій залишаємо у першому коментарі.
2️⃣ Безконтактна банківська картка, мобільний пристрій з підтримкою Apple Pay\Google Pay – 15 грн/поїздка. Зверніть увагу – кошти за поїздку списуються не відразу, а впродовж кількох днів. Система АСОП побудована на основі відкладеної авторизації. Пасажири можуть отримувати сповіщення у застосунку про передавторизацію – на рахунку “заморожується” 1 гривня. Таким чином система перевіряє, чи картка активна. Після зняття оплати за проїзд ця 1 гривня повертається на рахунок.
3️⃣ Готівкова – квиток з QR-кодом можна придбати у водія, його вартість – 20 грн/поїздка. Обов’язково беріть паперовий квиток – це підтвердження вашої оплати проїзду!
 
🟠Що змінюється для пільговиків, учнів, студентів
Із 11 грудня пасажири пільгової категорії та школярі мають можливість скористатися безкоштовним проїздом, а студенти 50% знижкою у ВСЬОМУ транспорті – лише за наявності персоналізованої транспортної ЛеоКарт. Посвідчення вже не діятимуть. Тому вчергове звертаємося до пасажирів-пільговиків, учнів, студентів – терміново оформіть транспортну картку, щоб потім у контролерів не було до вас питань. Для цього пільговикам та учням необхідно звернутися за номером телефону гарячої лінії: 0 800 303 007, а студентам – до відповідальної особи за збір документів у вашому навчальному закладі.
Важливо! Учасники бойових дій, а також особи з інвалідністю внаслідок участі в бойових діях, які мають право на безоплатний проїзд, можуть користуватися своїми посвідченнями і після 11 грудня.
 
🟠Як оплачувати проїзд через валідатор ЛеоКарт, банківською карткою чи гаджетом
Прикладіть транспортну ЛеоКарт, банківську картку або пристрій з підтримкою NFC до зчитувача в нижній частині валідатора. Про успішну реєстрацію вас сповістить зелена галочка на екрані валідатора та одинарний звуковий сигнал.
 
🟠Про роботу контролерів
До уваги пасажирів! Віднині в автобусах, маршрутках, трамваях та тролейбусах Львова працюють контролери ЛКП “Львівавтодор”. Зайшовши у транспортний засіб, контролери блокують бортову систему АСОП – відповідно на час перевірки пасажири не можуть оплачувати/валідувати проїзд. Оплату та валідацію проїзду контролери перевіряють за допомогою спеціального терміналу: для цього до нього необхідно прикласти носій, яким оплачували/валідували проїзд, або ж надати паперовий квиток для сканування QR-коду, якщо ви обрали готівковий спосіб оплати.
 
За неоплачений/незавалідований проїзд пасажири ризикують отримати штраф у розмірі 300 грн.
Скажи готівці “па-па” & впровадження безконтактної оплати проїзду: коротко про головні зміни з 11 грудня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори