Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Загальна транспортна ЛеоКарт: що варто знати пасажирам

 Загальна транспортна ЛеоКарт: що варто знати пасажирам 

Від сьогодні, 11 грудня, безготівкова оплата проїзду діє у всьому громадському транспорті Львівської громади. На цьому етапі сплачувати за проїзд у всіх автобусах, маршрутках, трамваях, тролейбусах можна і загальною транспортною ЛеоКарт «для всіх». Вартість оплати проїзду загальною ЛеоКарт становить 13 грн і це найвигідніший варіант оплати поїздок. 

▪️Загальна ЛеоКарт: де придбати, яка вартість та що з депозитом?

Придбати загальну ЛеоКарт наразі можна у 76 пунктах – через кіоски “Інтерпрес” і термінали EasyPay, інтерактивна мапа з точками купівлі тут

Вартість транспортної картки становить 60 грн, а також при купівлі необхідно врахувати депозит у розмірі 10 грн, який закладений у системі. Депозит – це кошти, які зберігаються в електронному гаманці ЛеоКарт і вони передбачені, щоб пасажир зміг здійснити ще одну поїздку у громадському транспорті, коли на балансі транспортної ЛеоКарт – нуль. 

Зазначимо, у січні 2024 року передбачено зміну суми депозитних коштів у системі з урахуванням зміни тарифів на проїзд. Депозит становитиме 13 грн, як і вартість однієї поїздки з ЛеоКарт. Про це додатково повідомимо. 

Одразу відповідаємо: незалежно від того, яка сума (10 грн чи 13 грн) закладена на депозиті вашої ЛеоКарт – ці “резервні” депозитні кошти передбачені для того, щоб ви могли здійснити поїздку при нульовому балансі на транспортній картці. У випадку, якщо на депозиті 10 грн і вартість проїзду 13 грн – при валідації поїздки утвориться від’ємний баланс – 3 грн, який необхідно буде врахувати при наступному поповненні.

▪️Як поповнити транспортну картку? 

Поповнити транспортну ЛеоКарт можна одразу при купівлі через кіоски “Інтерпрес” і термінали EasyPay, а також і онлайн:

1)Онлайн через застосунок EasyPay.

2)Онлайн через веб-сайт EasyPay.

3)Через термінали EasyPay (обирайте найближчий до своєї локації).

4)У 40 брендованих кіосках “Інтерпрес”, перелік точок можна переглянути на інтерактивній мапі.

*При поповненні ЛеоКарт через сервіси EasyPay можливе зарахування коштів на баланс транспортної картки до одного робочого дня.

Інструкції можна переглянути – тут.


▪️Як перевірити баланс транспортної картка?

Перевірити баланс транспортної ЛеоКарт можна: 

  • Через валідатор у громадському транспорті. На валідатора натиснути “Інформація про квиток” і прикласти картку до зчитувача у нижній частині валідатора.
  • Через застосунок EasyPay.
  • Через веб-сайт EasyPay.
  • Через термінали EasyPay.
  • Через кіоск “Інтерпрес”. Звернутися до продавця і сказати, що хочете перевірити баланс ЛеоКарт.

!Важливо: врахуйте, коли перевіряєте баланс після здійснення поїздок. При перевірці балансу через ресурси EasyPay – актуальна інформація про стан балансу транспортної ЛеоКарт “підтягується” на наступний день. Тобто, якщо ви сьогодні здійнили проїзд, то списання 13 грн з балансу картки відображатиметься у сервісах EasyPay на наступний день. 

При перевірці балансу через валідатор у громадському транспорті – актуальна інформація про баланс транспортної картки “підтягується” одразу після здійснення оплати проїзду. 

Порядок дій, як перевірити баланс  – тут


▪️Як здійснити валідацію проїзду ЛеоКарт? 

Зайшовши у громадський транспорт, для оплати за проїзд достатньо прикласти до валідатора загальну транспортну ЛеоКарт. Дочекатися зеленої галочки та одинарного звукового сигналу. Це є підтвердженням успішної реєстрації проїзду. 

▪️Як сплатити однією ЛеоКарт за декількох пасажирів і багаж?

Транспортною ЛеоКарт можна одночасно оплатити і свою поїздку, і обрати додаткові квитки – сплатити за попутників чи багаж. Для цього:

  1. На валідаторі необхідно обрати “Додати квитки”.
  2. Реєстрація вашої поїздки підтягується автоматично галочкою на кнопці. Тож далі необхідно вибрати потрібну кількість попутників чи багажу (максимально ще три додаткові квитки). 
  3. Натиснути “Продовжити”. 
  4. Для сплати – піднести свою транспортну ЛеоКарт до валідатора.

Загалом максимально можна додати три додаткові квитки, крім валідації вашого проїзду. Для прикладу, сплатити ще за двох пасажирів і один багаж або ж за трьох своїх попутників. Вартість оплати за пасажирів і багаж загальною ЛеоКарт становить 13 грн. 


▪️Як контролери перевірятимуть оплату проїзду загальною ЛеоКарт?

Якщо ви сплачували проїзд загальною ЛеоКарт, необхідно буде прикласти свою транспортну картку до терміналу контролера. Після цього контролер на дисплеї терміналу отримає інформацію, чи завалідований ваш проїзд. 

Загальна транспортна ЛеоКарт: що варто знати пасажирам

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори