Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

А що там по депозиту ЛеоКарт?

Що там по депозиту ЛеоКарт?

Якнайперше – дякуємо всім пасажирам, які першими придбали загальну ЛеоКарт. Таких вже понад три тисячі!🫶 А сьогодні – поговоримо про депозит – що це за додаткові 10 грн “комісії”?

☑️ Комісії немає. Вартість транспортної картки становить 60 грн. І додатково при купівлі картки необхідно врахувати депозит у розмірі 10 грн. Ці кошти зараховуються на депозит та зберігаються в електронному гаманці вашої ЛеоКарт. Тобто – це ваші кошти та ви їх зможете використати для оплати поїздки у разі необхідності.
☑️ Депозит на транспортній картці – світова практика, зокрема у США, Великій Британії, Швеції, Сінгапурі, Таїланді, Мельбурні, Сіднеї, Естонії. Це рішення створене для зручності пасажирів – депозитні кошти призначені, щоб ви змогли здійснити поїздку, коли на балансі нуль.

☑️ Згідно рішення ЛМР №690, депозит – сума коштів, яка повинна зберігатися в електронному гаманці, що не менша вартості однієї поїздки. Наразі у системі передбачено – 10 грн. Сума депозиту може змінитися у залежності від встановлених тарифів на послуги з перевезення у Львівській громаді на етапі безготівкової оплати у всьому громадському транспорті.

#Про_ЛеоКарт #Гарячі_питання_ЛеоКарт

А що там по депозиту ЛеоКарт?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори