Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Загальна транспортна картка ЛеоКарт: що необхідно знати пасажирам?

Загальна транспортна картка ЛеоКарт: що необхідно знати пасажирам?
Перші загальні ЛеоКарт – вже у своїх власників ✅ Ми знаємо, що виникає багато запитань, тому для зручності запускаємо рубрику за тегом – #Гарячі_питання_ЛеоКарт
 
1️⃣Коли можна буде користуватися загальною ЛеоКарт?
Згідно рішення №1199 виконавчого комітету Львівської міської ради від 08.11.2023, етап безготівкової оплати проїзду у всьому міському транспорті діятиме з 11 грудня 2023 року. Тобто – користуватися загальною ЛеоКарт можна буде із 11 ГРУДНЯ на всіх міських автобусних маршрутах і в електротранспорті.
 
2️⃣ Чи потрібно постійно купувати нову ЛеоКарт?
Не потрібно, адже термін дії картки з моменту активації – не менше 5 років, а при бережному використанні – навіть більше. Цей термін дії визначається згідно практичного орієнтовного строку використання пластикових карток.
Тож користуватись цією ЛеоКарт можна без обмежень до фактично повного “стирання” картки.
 
3️⃣Чому при купівлі ЛеоКарт за 60 грн потрібно сплачувати ще 10 грн депозиту?
При купівлі та першому поповненні загальної ЛеоКарт ці 10 гривень зараховується на депозит. Це рішення запропоноване для зручності пасажирів. Кошти зберігаються в електронному гаманці та призначені для забезпечення однієї поїздки у випадку, якщо пасажир забув або не зміг вчасно поповнити баланс.
Згідно рішення №690 Львівської міської ради, депозит – сума коштів, що блокується в електронному гаманці транспортної картки і яка рівнозначна вартості поїздки. Якщо пасажир не використовує кошти депозитної частини електронного гаманця – всі наступні поповнення зараховуються в повному обсязі.
 
4️⃣Чи потрібно пільговикам, учням і студентам змінювати картку ЛеоКарт на “червону” загальну транспортну картку?
Ні, не потрібно. Адже це різні типи транспортних карток , які передбачені для різних категорій пасажирів. Тобто, якщо ви маєте пільгову, учнівську чи студентську – не потрібно купувати загальну “червону” картку ЛеоКарт.
 
У наступних дописах розберемо інші питання, тож слідкуйте за нашою сторінкою😉
Загальна транспортна картка ЛеоКарт: що необхідно знати пасажирам?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори