Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Чи потрібно ще раз подавати документи на оформлення студентської ЛеоКарт, якщо маю учнівську ЛеоКарт?

До уваги власників учнівських ЛеоКарт, які цьогоріч стали студентами 👨‍🎓👌 Спойлер: вам не потрібно подавати документи на виготовлення ще однієї транспортної картки!

➡️ Персоналізована транспортна картка ЛеоКарт для учнів виготовляється на підставі учнівського квитка, який надає право безоплатного проїзду, а для студентів – студентського, що передбачає знижку в 50% на проїзд. Відповідно, це дві різні категорії пасажирів! Після завершення навчання у школі та вступу у заклади вищої чи професійно-технічної освіти – необхідно оновити саме дані профілю вашої картки, змінивши категорію з “учня” на “студент”.

➡️ Пояснюємо детальніше:

🔸 Термін дії безоплатного проїзду з ЛеоКарт на основі учнівського квитка завершується періодом навчання. Тож у подальшому картку не вдасться успішно валідувати для здійснення безоплатного проїзду!

🔸 Якщо ви завершили навчання у школі та вступили до іншого закладу освіти, вам необхідно ЛИШЕ оновити дані профілю вашої ЛеоКарт ☑️ ❗️ НЕ потрібно подавати документи на виготовлення ще однієї транспортної картки та сплачувати її виготовлення.

🔸 Для оновлення даних профілю варто записатися на прийом в один з пунктів, де працюють адміністратори ЛКП “Львівавтодор” за номером телефону гарячої лінії: 0800 303 007. Під час прийому при собі необхідно мати: документ, що посвідчує особу та ваш студентський квиток або довідку з місця навчання.

🔸 Користуватися студентською карткою ЛеоКарт зі знижкою 50% і в електротранспорті, і на автобусних маршрутах студенти зможуть на етапі безготівкової оплати у ВСЬОМУ громадському транспорті Львівської МТГ! Тож згодом також розповімо про поповнення балансу картки та іншу важливу інформацію 😊

І зазначимо, якщо ви студент навчального закладу Львівської МТГ і раніше не оформлювали ЛеоКарт – вся актуальна інформація для вас про подачу документів на виготовлення транспортної картки є на сайті: https://leocard.lviv.ua/personalizovana-kartka/students-card/students/

Чи потрібно ще раз подавати документи на оформлення студентської ЛеоКарт, якщо маю учнівську ЛеоКарт?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори