Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Розшукуються студенти!

➡️ Увага!!! Студентам приготуватись 😉  

ЛКП “Львівавтодор” закликає долучитись до тестування безготівкової оплати проїзду на автобусних маршрутах Львівської МТГ ще одну дуже важливу категорію пасажирів – студентів, які першими отримали картки ЛеоКарт!  

🟡 Ми в пошуку активних студентів, які з 18 серпня за наявності студентської картки ЛеоКарт зможуть здійснювати оплату за проїзд на тестових автобусних маршрутах зі знижкою у 50%!
Звертаємось до тих, хто вже є власниками студентських карток ЛеоКарт та зараз перебувають у Львові й мають можливість здійснювати поїздки на таких маршрутах: №1А, 3А, 5А, 10, 39, 62.   

🟡 Як долучитись до тестування студентам, які є власниками карток ЛеоКарт?  

1️⃣ Зателефонуйте на гарячу лінію за номером 0800 303 007 та здійсніть запис на прийом до адміністратора ЛКП “Львівавтодор” у Центр обслуговування пасажирів (вул. Горбачевського, 10).  
2️⃣ На прийом обов’язково візьміть із собою вашу картку ЛеоКарт та документ, що посвідчує особу.  
3️⃣ Далі вам потрібно здійснити поповнення вашої картки ЛеоКарт безготівковим способом через термінал у адміністратора. Мінімальна сума поповнення картки – 75 грн. (10 поїздок!)  

Підсумуємо:   

☑️Тестування студентами відбуватиметься виключно на 6-х маршрутах, де паралельно проходить також тестування безготівкової оплати банківськими картками;   
☑️ Щоб долучитись – потрібно перебувати у Львові та бути власником студентської картки ЛеоКарт;   
☑️ Телефонувати для запису можна вже від сьогодні, а на прийомі в адміністратора активувати картку та поповнити її баланс для оплати проїзду зі знижкою.    

🟡  Обмежень на кількість поїздок зі знижкою – немає. Проте, якщо на балансі картки ЛеоКарт не буде коштів, студенту потрібно повторно завітати до Центру обслуговування пасажирів та здійснити поповнення балансу картки для оплати проїзду на маршрутах зі знижкою.  

Після завершення тестування – поповнення балансу карток ЛеоКарт буде доступне різними способами, як через веб-ресурси онлайн, так і фізично готівковим чи безготівковим способами.  

➡️ Наполегливо рекомендуємо не зволікати та долучитись до тестування! Для вас – знижки на проїзд, для нас – результати тестування 🙂 Будемо вдячні за поширення інформації!  

І нагадуємо: наразі триває централізована подача документів у навчальних закладах освіти на виготовлення студентських ЛеоКарт. Детальніше про це 

Розшукуються студенти!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори