Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

«Ексклюзивне партнерство в рамках запуску етапу «Безготівкова оплата проїзду» 

Чи можна валідуватись у транспорті банківськими картками з платіжними системами і Visa, і MasterCard❓❔
➡️Відповідь: ТАК!
А чи є якісь обмеження чи різниця у використанні❓❔
➡️Відповідь: НІ!

💬Проте, поділимось з вами, що ж зараз відбувається за лаштунками. Як показали результати тестування перших трьох тижнів, готівковий спосіб оплати є більш звичним для пасажирів, і маючи нагоду здійснити безготівкову оплату – більшість все рівно обирають готівку. Для того, щоб зменшити можливі ризики зловживання водіїв та забезпечити прозорі розрахунки, ЛКП «Львівавтодор» все ж хоче зосередити увагу на популяризації безготівкової оплати. А одним із найбільш ефективних методів популяризації – залучити до цього процесу платіжні системи, які можуть запропонувати найсучасніші технології та інструменти проведення безготівкової оплати та одночасно мотиваційні заходи, знижки пасажирам, що сприятимуть більш оперативному переходу з готівкової на безготівкову оплату проїзду.

😀🔎Саме тому, від сьогодні (03.07.23р.) підприємством ініційований конкурс «Ексклюзивне партнерство в рамках запуску етапу «Безготівкова оплата проїзду» у громадському транспорті Львівської міської територіальної громади» серед вищезгаданих платіжних систем.
Після отриманих пропозицій від платіжних систем, робочою групою буде обраний ексклюзивний партнер з яким ми будемо спільно сприяти розвитку та популяризації безготівкової оплати у громадському транспорті.

😌👉🏼Хочемо одразу зазначити, що після вибору переможця, усі пасажири й надалі матимуть можливість валідуватись двома платіжними системами.

Слідкуйте за новинами та не перемикайтесь💙

«Ексклюзивне партнерство в рамках запуску етапу «Безготівкова оплата проїзду» 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори