Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Останні новини по тестуванню безготівкової оплати в автобусах

🟡Тестування безготівкової оплати в автобусах триває: набираємо оберти та як пройшли перші тижні? Вмощуйтеся зручніше, розповідаємо😊⬇️
 
Із 5 червня безготівкова оплата проїзду у тестовому режимі стартувала на трьох автобусних маршрутах №1А, 3А і №10, а поступово додали ще два маршрути – №62, №5А🚌 Важливо, що тестування не обмежується лише безконтактною валідацією поїздки, а в новинку були і зміни по готівковій оплаті – водії мають видавати разовий паперовий квиток за оплату проїзду. Завдяки цьому вся готівка на цих маршрутах тепер також обліковується!
Це історичний момент, до якого долучені і водії, і пасажири, і працівники контролю…а скільки людей залишається за лаштунками.
 
➡️Ми знаємо, що багатьом цікаво почути більше деталей, тому далі про це:
 
🟡Розпочнемо з цифр. За період тестування: безготівковою оплатою на цих маршрутах скористалися понад 16 тисяч пасажирів. Оплатили проїзд готівкою у водія й отримали паперовий квиток понад 260 тисяч пасажирів.
А також провели понад 100 тисяч валідацій пільгових ЛеоКарт пасажири, які мають 100% пільгу на проїзд.
Ці дані свідчать про те, що вдається чітко фіксувати пасажиропотік при різних способах оплати проїзду.
 
🟡Тестування проводиться із залученням Львівського комунального перевізника АТП №1, а також приватного перевізника ТОВ «Успіх-БМ». При цьому відбувається на різних типах автобусів – як у великих низькопідлогових, так і в транспортних засобах малої вмістимості.
Таким чином можемо проаналізувати, як працює система у різних умовах: на різних автобусних сполученнях, як у Львові, так і на території Львівської МТГ, у різних типах автобусів і до того ж – різних перевізників.
 
🟡Нові автобусні маршрути додаємо до тестування поступово. Це дозволяє впевнитися у стабільній роботі важливих елементів системи: самого хмарного середовища, зв’язку між транспортним засобом і хмарним середовищем, проходження банківських операцій.
 
❗Крім того, впровадження безготівкової оплати навіть на обмеженій кількості маршрутів наразі ще викликає багато питань від пасажирів щодо безконтактної валідації проїзду, а також багато людей не звикли до необхідності отримання разових квитків для перевірки оплати контролерами.
Відповідно, це вимагає проведення тривалішої просвітницької роботи, тому щодня на лініях працюють контролери ЛКП “Львівавтодор”❗
 
🟡Про роботу працівників контролю. На цьому етапі на тестових маршрутах вони не штрафують, а лише допомагають пасажирам – пояснюють, як завалідувати пільгову транспортну картку, сплатити безготівково чи готівковою.
Крім того, під час тестування контролери виявляють пасажирів, які хотіли скористатися пільговим проїздом, проте не мали на це законних підстав, а також так званих “зайців” – пасажирів, які хотіли здійснити поїздку без сплати за проїзд.
 
❗При цьому, зафіксували і значну кількість людей, які мають право пільгового проїзду, однак не подали документи на виготовлення ЛеоКарт. Звертаємо увагу: після запуску автоматизованої системи оплати проїзду у всьому громадському транспорті – скористатися пільговим проїздом можна буде лише з пільговою ЛеоКарт.
 
🟡Що зараз: після збільшення кількості автобусів, де триває тестування безготівкової оплати, відстежуємо й аналізуємо дані. І вже після того, як отримаємо очікувані результати – поступово перейдемо до впровадження безготівкової оплати та інших функцій е-квитка у всьому громадському транспорті Львівської МТГ.
 
P.S. Наступного тижня до тестування безготівкової оплати проїзду залучаємо маршрут ще одного перевізника. Навчаємося та звикаємо разом до важливих змін у роботі міського транспорту. І попереду ще багато новин🙂😉
Останні новини по тестуванню безготівкової оплати в автобусах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори