Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Тестування безготівкової оплати в автобусах: Як минули перші два тижні

Друзі, продовжуємо ділитися з вами, як проходить тестування безготівкової оплати в автобусах😊⬇️
 
Впродовж двох тижнів триває тестування безготівкової оплати проїзду на автобусних маршрутах №1А, 3А та №10. Під час цього періоду щодня все більше пасажирів звикають до нового етапу у міському транспорті – валідують пільгові ЛеоКарт, сплачують безготівково, а також контролюють отримання паперового квитка у водія після оплати готівкою.
 
🟡А ось детальніше про це:
За цей час понад 8 тисяч пасажирів скористалися безготівковою оплатою за проїзд;
☑️Оплатили проїзд готівкою у водія та отримали разовий паперовий квиток понад 140 тисяч пасажирів, що фіксується у системі АСОП;
☑️Провели понад 50 тисяч валідацій пільгових ЛеоКарт пасажири, які мають 100% пільгу на проїзд.
 
🟡На цих маршрутах щодня працюють контролери ЛКП “Львівавтодор”, які на час тестового періоду лише допомагають і навчають пасажирів. Крім того, за період тестування:
☑️Працівники контролю виявили близько 400 людей, які хотіли скористатися пільговим проїздом, хоча їхні пільги не надають права здійснювати пільговий проїзд у громадському транспорті Львівської МТГ (згідно рішення №1009 Львівської міської ради). Наразі їх не штрафували, але коли запрацює безготівкова оплата проїзду у всьому громадському транспорті, вони ризикують отримати штраф, якщо не сплачуватимуть проїзд.
☑️А також виявили близько 900 так званих “зайців” – пасажирів, які хотіли здійснити поїздку без сплати за проїзд.
 
І важливе нагадування для пасажирів: при оплаті готівкою – зберігайте разовий паперовий квиток до кінця проїзду, а при безконтактній оплаті – орієнтуйтеся не на списання коштів з рахунку, а на зелену галочку на валідаторі та одинарний звуковий сигнал!
 
Детальніше про тестування безготівкової оплати проїзду – на сайті: https://leocard.lviv.ua/testing/
Тестування безготівкової оплати в автобусах: Як минули перші два тижні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори