Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Як зрозуміти, що ви завалідували пільгову ЛеоКарт чи здійснили безконтактну оплату за проїзд?

Друзі, щодня все більше пасажирів автобусних маршрутів, де триває тестування безготівкової оплати, обирають валідацію проїзду – за допомогою пільгових транспортних карток ЛеоКарт чи банківських карток з чипом або інших пристроїв з підтримкою NFC.
 
На цьому етапі важливо, щоб всі навчилися користуватися валідаторами і почували себе комфортно у транспорті. Тому, ми підготувати пояснення – на що звертати увагу пасажирам під час валідації поїздок😊
 
🟡Про валідацію пільгових ЛеоКарт
Власники пільгових транспортних карток обов’язково мають здійснювати валідацію проїзду, зайшовши у транспортний засіб.
При цьому! важливо не просто прикласти картку до валідатора та піти, а дочекатися одинарного звукового сигналу та зеленої галочки на валідаторі. Це і є свідченням того, що проїзд завалідований і ви можете пройти у салон транспортного засобу.
Адже незавалідована пільгова ЛеоКарт не дає права на безоплатний проїзд, а це тягне за собою накладання штрафу.
 
🟡Про безконтактну оплату проїзду
Якщо ви сплачуєте проїзд за допомогою безконтактної банківської картки з чипом чи іншого пристрою з підтримкою NFC, щоб переконатися у валідації проїзду – орієнтуйтеся лише на зелену галочку на валідаторі та одинарний звуковий сигнал. Це є підтвердженням вашої валідації проїзду.
 
!Не варто чекати одразу списання коштів з рахунку та йти додатково сплачувати проїзд готівкою до водія. Адже система АСОП побудована на основі відкладеної авторизації і списання коштів відбувається впродовж кількох днів.
І нагадаємо, під час тестування безготівкової оплати проїзду в автобусах контролери не штрафують, а проводять лише просвітницьку роботу. Однак після завершення тестового періоду – пасажири, що не здійснили валідацію пільгових ЛеоКарт, безконтактну оплату чи готівкою у водія – ризикують отримати штраф.
 
😊➡️Зберігайте та поширюйте цю важливу інформацію. А також дивіться на сайті ЛеоКарт відеоінструкції, як здійснювати валідацію проїзду: https://leocard.lviv.ua/testing/
Як зрозуміти, що ви завалідували пільгову ЛеоКарт чи здійснили безконтактну оплату за проїзд?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори