Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

ТОП-5 питань щодо тестування безготівкової оплати проїзду в автобусах

ТОП-5 питань щодо тестування безготівкової оплати проїзду в автобусах⬇️⬇️
 
Друзі, на трьох автобусних маршрутах №1А, №3А, №10 триває тестування безготівкової оплати проїзду. І пасажири цих маршрутів стали першими, хто міг сплатити не лише готівкою у водія, але й безконтактною банківською карткою з чипом та іншими пристроями з підтримкою NFC в автобусах. Тому, для зручності ми зібрали відповіді на найпоширеніші питання:
 
1️⃣ Як відбувається списання коштів при безготівковій оплаті та чому гроші з рахунку списуються не одразу?
🟡Система АСОП побудована на основі відкладеної авторизації. Тобто, інформація про списання коштів за проїзд приходить впродовж кількох днів. Це зроблено для швидкої посадки пасажирів у транспорт. А першочергово пасажири отримують сповіщення у застосунку про передавторизацію – на рахунку “заморожується” 1 гривня, система перевіряє, чи картка активна. Після зняття оплати за проїзд ця 1 гривня повертається на рахунок.
 
2️⃣ А як переконатися, що оплата за проїзд успішна?
🟡Щоб переконатися в успішній оплаті проїзду – орієнтуйтеся на зелену галочку на валідаторі та одинарний звуковий сигнал. Адже контролер перевіряє саме факт валідації, а не списання коштів з картки.
 
3️⃣ Якщо у гаманці декілька банківських карток і піднести його до валідатора, кошти за проїзд буде знято з усіх карток?
🟡Якщо у межах зчитувача буде більше, ніж одна безконтактна банківська картка, то валідатор відхиляє читання карток і показує червоний екран та подвійний звуковий сигнал. Списання з карток відбувається лише у тому випадку, якщо підносити їх по черзі.
 
4️⃣ Чому приходять смс-повідомлення від банку про списання коштів за поїздку, яку давно робили?
🟡Це можливо, якщо на момент списання оплати за проїзд на балансі вашої картки не було коштів. Тоді виконуються повторні спроби списати кошти з певною періодичністю – 3, 5, 7, 14 днів, у залежності від вашого банку.
 
5️⃣ Якщо випадково завалідувати банківську картку повторно, спишуться кошти за ще один квиток?
🟡Ні, повторна валідація в межах кінцевих зупинок маршруту автобуса не призведе до стягнення коштів. При першій валідації на екрані валідатора ви побачите: “Вхід зареєстровано”, а при повторній в межах кінцевих зупинок маршруту – “Вхід УЖЕ зареєстровано”.
 
➡️І нагадаємо, відеоінструкції, як оплатити поїздку – є на сайті ЛеоКарт: https://leocard.lviv.ua/testing/
 
Якщо виникають питання, залишайте у коментарях або телефонуйте на гарячу лінію за номером: 0800 303 007.
ТОП-5 питань щодо тестування безготівкової оплати проїзду в автобусах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори