Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Студенти, чекаємо Вас для оформлення транспортної картки ЛеоКарт

Студенти, чекаємо ВАС для подачі документів на ЛеоКарт!💙⬇⬇
 
Зовсім скоро у всьому громадському транспорті Львова запрацює безготівкова оплата проїзду.
І після цього – студентські квитки, що дають право на пільговий проїзд – не можна буде використовувати, як альтернативу студентській транспортній картці ЛеоКарт.
 
➡Відповідно, щоб їздити у міському транспорті зі знижкою, необхідно отримати студентську ЛеоКарт, а для цього – подати документи на її виготовлення. Радимо це зробити якнайшвидше, бо вже зовсім скоро очікуються значні черги.
До того ж, студентська транспортна картка ЛеоКарт діє впродовж усього року, навіть у літній період на автобусних маршрутах😉
 
➡Тому, якщо ви ще не подали документи – чекаємо ВАС в 6 пунктах прийому документів на студентську ЛеоКарт, де на 16 робочих місцях на ВАС чекають 16 привітних адміністраторів ЛКП “Львівавтодор”:
☑Запишіться в електронну чергу у зручний для вас пункт прийому документів за номером телефону гарячої лінії: 0 800 303 007. Перелік пунктів, де працюють адміністратори ЛКП “Львівавтодор”: http://surl.li/hfuif
☑І підготуйте необхідний перелік документів, що чітко зазначений на сайті: https://leocard.lviv.ua/students/
 
➡Або: звертайтесь до студентської профспілки вашого навчального закладу та подавайте документи зручним способом – по місцю навчання.
 
Р.S. Студентські ЛеоКарт почнемо видавати вже на початку липня, тому поспішайте😎
Студенти, чекаємо Вас для оформлення транспортної картки ЛеоКарт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори