Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Зробимо електронний квиток ЛеоКарт кращим для мешканців громади разом.

В процесі впровадження автоматизованої системи оплати в громадському транспорті Львівської громади, команда електронного квитка періодично отримує звернення та прохання від різних громадських організацій та товариств, чи просто, небайдужих громадян та мешканців громади. Зокрема, до нас звертались особи з інвалідністю з пропозиціями щодо оптимізації озвучення номера маршруту та зупинок слідування, оптимізації звучання валідації транспортної картки ЛеоКарт на валідаторі тощо.🤔

📋Як результат спільної роботи команди ЛеоКарт та небайдужих громадян, при впровадженні автоматизованої системи оплати проїзду було впроваджено ряд пропозицій, зокрема :

  • збільшено гучність звуку при валідації;
  • розмежування в частоті звуку (характерний один звуковий сигнал – при успішній валідації, характерні два звукові сигнали – якщо валідація скасована)
  • озвучення всередині громадського транспорту номера маршруту та зупинок було передбачено ще на етапі проектування е-квитка, про що було проінформовано активістів з УТОС.

Зробимо електронний квиток ЛеоКарт кращим для мешканців громади разом.

Зробимо електронний квиток ЛеоКарт кращим для мешканців громади разом.

2 коментарі до “Зробимо електронний квиток ЛеоКарт кращим для мешканців громади разом.

  1. Коли вже буде працювати безконтактний розрахунок?? Чому досі водій як начальник??? Запустіть для всіх , щоб картою розрахуватися і все

    1. Планово така можливість розрахунку буде доступною для користування на другому етапі впровадження електронного квитка. Про це буде проінформовано на сторінках у соцмережах чи на сайті ЛеоКарт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори