Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

ТОП-5 запитань про учнівську ЛеоКарт

Топ- 5️⃣запитань щодо учнівської ЛеоКарт
💬 Чи учні матимуть можливість їздити безоплатно протягом цілого року?
📚📏Всі учні, які відвідують навчальні заклади, що знаходяться в межах Львівської громади та отримають ЛеоКарт можуть їздити без обмежень протягом цілого року (включаючи літні канікули) у міському громадському транспорті🚎, що курсує в межах територіальної громади Львова.
Учні, які мають пільги на проїзд в громадському транспорті згідно Законів України також їздять в громадському транспортні без жодних обмежень!
💬 Чи може учень, який навчається в закладі Львівської громади, але зареєстрований в іншій територіальній громаді отримати учнівську ЛеоКарт?
📚Учні загальної категорії, які навчаються в заклад Львівської громади отримають ЛеоКарт, незважаючи на місце реєстрації. Відповідно додаткових документів про місце фактичного проживання надавати не потрібно.
Щодо учнів, які мають пільгу в громадському транспорті згідно Законів України, і зареєстровані за межами Львівської ТГ- необхідна довідка про фактичне місце проживання. Тоді в заяві зазначається місце реєстрації і додається довідка про фактичне місце проживання.
💬 Подавали документи на виготовлення учнівської ЛеоКарт через навчальний заклад, тож коли і де зможемо отримати?
⏱Якщо до поданого пакету документів немає зауважень, то час виготовлення учнівської ЛеоКарт становить один місяць, а отримати картку учень зможе безпосередньо в навчальному закладі, який відвідує.
💬Чи можуть учні, які мають пільгу в громадському транспорті згідно Законів України, та зареєстровані в межах Львівської ТГ подавати документи в будь-якому пункті прийому документів?
🧐Учні, які мають пільгу в громадському транспорті🚎 згідно Законів України, та зареєстровані в межах Львівської ТГ можуть виготовити учнівську ЛеоКарт через будь-який пункт прийому документів (всього їх 2️⃣5️⃣)
👉За посилання весь перелік пунктів прийому документів:https://bit.ly/3gFLI5B
💬 Який термін дії учнівської картки ЛеоКарт і чи можна її автоматично продовжити після вступу у ВНЗ?
⏳Термін дії права пільгового проїзду за карткою ЛеоКарт для учнів обмежується періодом навчання. Після завершення навчання в школі та вступу у ВНЗ необхідно буде виготовити студентську ЛеоКарт, оскільки “учень” та “студент” це дві різні пільгові категорії.
Зазначимо, що учні 8-11 класів, які отримали (ють) свої ЛеоКарт зможуть їх після вступу до ВНЗ переробити на студентську картку. Для цього необхідно буде звернутися в Центр обслуговування пасажирів.
ТОП-5 запитань про учнівську ЛеоКарт

9 коментарів до “ТОП-5 запитань про учнівську ЛеоКарт

 1. При спробі заповнити заяву на отримання учнівської Леокарти показує “Тимчасово послуга доступна лише для мешканців, що зареєстровані на території м. Львова”. Як бути тим дітям, які зареєстровані за межами міста? Коли послуга стане доступною для них?

  1. Доброго дня, учнівський квиток не потрібно.
   На даний момент право пільгового проїзду для учнів встановлює Ухвала №3289 від 19.04.2018 “Про встановлення пільгової вартості проїзду для дітей (учнів) шкільного віку”. Керуючись цією Ухвалою учні безкоштовно користуються автобусними маршрутами загального користування протягом навчального року, крім літніх канікул. Щодо електротранспорту – то учням надається право протягом цілого року здійснювати безкоштовні поїздки (включаючи літні канікули) при умові валідації учнівської ЛеоКарт.

   Під час літніх канікул на автобусних маршрутах потрібно пред’являти пільгове посвідчення тільки тим учням, які мають право безоплатного проїзду згідно законодавства України : діти, які належать до потерпілих від Чорнобильської катастрофи, яким встановлено інвалідність; діти з інвалідністю; діти з багатодітних сімей; діти сироти.
   Посвідчення потрібно показувати для того, щоб водій орієнтувався чи учень має пільгу – має право на безкоштовний проїзд, чи учень по загальній категорії – де повинен оплатити проїзд.
   Після вступу в дію рішення 1203 учням надається право протягом цілого року здійснювати безкоштовні поїздки користуються автобусними маршрутами загального користування (включаючи літні канікули) при умові пред’явлення учнівської ЛеоКарт.

   1. Вчора, 01.09.2022 контролер на трамвайній лінії 2 , вимагав в дитини учнівський квиток. Як діяти в таких ситуаціях, думаю вони будуть не поодинокі?

    1. Доброго дня! Звертались до профільного департаменту щодо цього питання, є відповідь Управління транспорту ЛМР – https://cutt.ly/jCM5COE

     Якщо учнівський ЛеоКарт відповідним чином завалідований, водії не мають права вимагати додатково учнівський квиток чи довідку з навчального закладу.

     У випадку, якщо водій чи контролер продовжує вимагати додаткові документи – необхідно телефонувати на гарячу лінію міста за номером 1580 та залишати скаргу на водія, вказавши номер маршруту, та , за можливості номер транспортного засобу.

 2. Добрий день.В грудні 2022 року дитина(8 клас) отримала Леокарт.В маршрутці Валідатор інформує,що картку заблоковано.У Леокарта є термін дії?Мої дії у такій ситуації?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори