Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Електронному квитку бути!

Бути чи не бути?🤔 Однозначно, що електронному квитку у Львівській ТГ бути.
Ми маємо, як мінімум, 5 вагомих підстав вважати, що проєкт системи АСОП буде реалізованим😎.

1.Успішний промисловий монтаж транспортних засобів, що у відсотковому співвідношенні складає 73 % (станом на 18.10) від планової кількості ТЗ, які необхідно обладнати. Цей аргумент свідчить, що темпи промислового монтажу невпинно тривають.

2.Поступове розширення штату адміністраторів ЛКП “Львівавтодор”, що сприяє
збільшенню кількості опрацьованих документів від пільговиків.

3.Збільшення кількості пільговиків, які отримали професійні консультації від наших операторів, також результат розширення штату диспетчерів гарячої лінії ЛКП “Львівавтодор”

4.Оптимізація технічних процесів сприяла вдалому налаштуванню пристроїв для мереж роздрібної торгівлі та пристроїв для контролерів.

5.Тестовий друк транспортних карток – означає, що вже зовсім скоро розпочнеться видача транспортних карток для пільговиків.

Електронному квитку бути!

12 коментарів до “Електронному квитку бути!

  1. Системою АСОП передбачено три типи карток : загальна, туристична та пільгова.
   Загальні та туристичні транспортні картки будуть реалізовуватися через мережу роздрібної торгівлі, та їх придбати зможе будь-хто та з будь-якого населеного пункту.

   Так, якщо особи проживають не у Львові,а в інших пунктах прийому документів передбачена можливість придбати транспорту картку Леокарт (орієнтовно вкінці грудня, 2021р., перед впровадженням системи АСОП)

  1. Видача транспортних карток розпочнеться наприкінці цього місяця. На даному етапі триває друк карток. Також про готовність до видачі Вас буде проінформовано, способ, який було вказано в заяві.

 1. Яким чином отримати пільгову транспортну картку для школяра? Чи отримання таких карток буде відбуватися централізовано через школи і батькам турбуватися про це не потрібно?

  1. Процедура збору даних, а згодом і видача транспортних карток для учнів та студентів знаходиться на етапі погодження.
   Невдовзі буде рішення органів місцевого самоврядування(ЛМР) з цього питання та інформація на інформаційних ресурсах проекту.
   Підписуйтесь у соціальних мережах та слідкуйте за оновленнями:
   Facebook – https://www.facebook.com/LeoCardLviv
   Instagram – https://www.instagram.com/leocardlviv/

  2. Доброго дня! Для того, щоб отримати учнівську ЛеоКарт необхідно подати документи. Здійснити подачу документів можна в Центрі обслуговування пасажирів по вул. Горбачевського,10 (попередньо записавшись в чергу за номером 0 800 303 007 за посиланням: https://goo.su/aupm ) Процедура подачі документів на виготовлення е-квитка через навчальний заклад на фінальній стадії затвердження. Детальнішу інформацію надамо на наших сторінках у соціальних мережах, а також на даному сайті)

 2. Чи загальну транспортну картку (абонемент) на 90 або 180 днів можна буде купити у паперовому вигляді, а не в електронному варіанті, тобто без використання смартфона, через мережу роздрібної торгівлі, наприклад, як зараз у кіосках з пресою?

  1. Ви можете придбати транспортну картку Леокарт через мережу роздрібної торгівлі і поповнювати її, обираючи для себе абонемент.
   Поповнити баланс транспортної карти Леокарт можна через термінали, які будуть розташовані біля зупинок громадського транспорту. Зокрема, поповнити баланс та придбати абонементи можна буде в Центрі обслуговування пасажирів на Горбачевського 10.

   В такому випадку не обов’язково буде використовувати смартфон.

 3. 1) Чи будь-яка транспортна картка Леокарт, придбана через мережу роздрібної торгівлі або в Центрі обслуговування пасажирів, буде персоніфікованою?
  2) Якщо загальна місячна проїзна картка (наразі ціна 240 грн) куплена на термін, наприклад, з 20 грудня 2021 року по 19 січня 2022 року, а впровадження картки Леокарт відбудеться з 13 січня 2022 року, то чи залишиться вона дійсною на період з 13 січня по 19 січня 2022 р.?

  1. 1) Придбана транспортна картка для загального користування через мережу роздрібної торгівлі або в Центрі обслуговання пасажирів буде неперсоналізованою. Реалізація загальних транспортних карток відбуватиметься на другому етапі впровадження е-квитка (орієнтовно березень-квітень).
   2)За попередньою інформацією користуватися придбаними абонементами на проїзд в електротранспорті можна до кінця лютого. Також, згодом надамо більше інформації щодо загальних транспортних карток на наших сторінках у соціальних мережах.

 4. Повторно:
  1) Чи будь-яка транспортна картка Леокарт, придбана через мережу роздрібної торгівлі або в Центрі обслуговування пасажирів, буде персоніфікованою?
  2) Якщо загальна місячна проїзна картка (наразі ціна 240 грн) куплена на термін, наприклад, з 20 грудня 2021 року по 19 січня 2022 року, а впровадження картки Леокарт відбудеться з 13 січня 2022 року, то чи залишиться вона дійсною на період з 13 січня по 19 січня 2022 р.?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори