Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Електронний квиток для учнів

електронний квиток для учнів

Починаючи з 2022 року, учні будуть використовувати пільгову транспортну картку Леокарт для проїзду у громадському транспорті Львова.

Картка буде персоналізованою із зазначеними фото та ПІП учня. Слід зазначити, що персоналізована транспортна картка – це лише один із носіїв електронного квитка Леокарт.

Прийняття та оформлення заяви та документів у 2021 році відбуватиметься через навчальні заклади, а також видача пільгових карток буде централізована в навчальних закладах Львівської ОТГ.

Зокрема, пільгова транспортна картка матиме можливість придбання квитків для разового проїзду та абонементів за повною ціною, наприклад, для супроводження осіб або використання під час періодів, коли знижка чи безкоштовний проїзд не розповсюджуватиметься.

Про початок прийому заяв та документів учнів ми обов’язково повідомимо через наші соціальні мережі та заклади освіти. Тому, слідкуйте за оновленнями

Електронний квиток для учнів

14 коментарів до “Електронний квиток для учнів

 1. Добрий день. В мене дитина напівсирота (без батька). Як потрібно йому виготовляти карку Леокарт? В іншої (старшох) дитини пенсійне посвідчення, а в нього немає, бо був учнівський квиток.
  Чи йому також виробляти пенсійне посвідчення? Але в пенсійному кажуть, що цим займатись тепер буде школа.
  Дякую

 2. Добрий вечір. Хто може отримати квиток: дитина-мешканець Львівської ОТГ чи учень Львівської школи? Ми наприклад, зареєстровані в Сокільницькій ОТГ, вчимося у Львові

  1. Доброго дня! Учні загальної категорії, які навчаються в заклад Львівської громади отримають ЛеоКарт, незважаючи на місце реєстрації. Відповідно додаткових документів про місце фактичного проживання надавати не потрібно.

 3. Доброго дня! Для подачі документів для електронного квитка учнів, дитина з багатодітної сімї, подавати посвідчення батьків, що сімя багатодітна чи дитини? Дякую.

 4. Доброго дня. Прошу підказати як оформити Леокард учню який навчається в дистанційній загальноосвітній школі.

  1. Доброго дня! Учні можуть подати документи на виготовлення учнівської ЛеоКарт через: 1) навчальний заклад, 2) Портал мешканця, 2) Центр обслуговування пасажирів. Детальніше про всі способи подачі документів за посиланням: https://bit.ly/32PPyFI

 5. Доброго дня. Якщо я хочу виготовити Леокарту для дитини, а школа відмовляється її виробляти, бо вже закінчили прийом документів 10 лютого (про термін подачі я не була проінформована). Чи має право школа відмовити? Що робити в такому разі?

  1. Доброго дня! Подати документи на виготовлення учнівської ЛеоКарт можна через Центр обслуговування пасажирів та онлайн – через Портал мешканця.
   Щодо збору документів на виготовлення учнівської ЛеоКарт через навчальні заклади, то було зазначено терміни до 11.02.2022р. Детальніше за посиланням : https://www.facebook.com/LeoCardLviv/videos/1576082886105620/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори