Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

РНОКПП – коли не потрібно подавати паперовий ідентифіційний номер платника податків?

Коли не потрібно подавати паперовий РНОКПП (ІПН) _

Ми завжди враховуємо та опрацьовуємо усі коментарі, побажання та ідеї , які ви нам залишаєте у коментарях і з радістю висвітлюємо важливі теми у окремих публікаціях.Зокрема, цікаві запитання ми отримали минулого тижня, які стосуються подачі документів на отримання пільгової транспортної картки Леокарт:

№ 1 “Власникам ID-картки окремо паперовий РНОКПП не потрібно подавати…?”

Якщо номер платника податків РНОКПП (ІПН) відображений на ID-картці, то він міститься і в інформації електронного чіпа ID-картки – в такому разі надавати окремо паперову📄 довідку про присвоєння РНОКПП не потрібно. Це підтверджується законопроєктом від 14 липня 2020 року Верховної Ради України №2524 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи фізичних осіб-підприємців, яким передбачає відповідні зміни до Податкового кодексу України».

Законопроєктом передбачено, що РНОКПП (раніше – ідентифікаційний код чи ІПН) зазначений на ID-картці матиме таку ж юридичну силу, як і паперова довідка про присвоєння РНОКПП. Але варто врахувати, що на ранніх версіях ID-картки РНОКПП не вказаний ні на самій картці, ні в інформації, що вказана в електронному чіпі картки. У такому разі власнику ID-картки необхідно додатково надати довідку про присвоєння РНОКПП.

№ 2 “А як щодо випадків, коли штамп з ІПН стоїть в паспорті у вигляді книжечки зразка 1994-го року? Таке приймаєте замість оригіналу ІПН?”

Якщо штамп з ІПН внесений в паспорт, або якщо навіть вписаний ручкою і завізований підписом відповідальної особи та затверджений мокрою печаткою компетентної установи – окремо надавати довідку про присвоєння ІПН заявникам не потрібно.

РНОКПП – коли не потрібно подавати паперовий ідентифіційний номер платника податків?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори