Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

У мерії підписали договір з консорціумом Mikroelektonika та SoftServe на виконання робіт з впровадження е-квитка у Львові

12 березня відбулося підписання контрактного договору на виконання робіт з розробки, постачання, впровадження та обслуговування автоматизованої системи оплати проїзду для Львова з переможцем тендеру — чесько-українським консорціумом компаній Mikroelektronika spol s r.o. та SoftServe — Municipal Technologies LLC з ЛКП «Львівавтодор».

«11 грудня 2019 року тендерний комітет вже завершив ознайомлення з пропозиціями учасників тендеру на електронний квиток і визначився з переможцем. Це — консорціум Mikroelektronika та SoftServe. На превеликий жаль, учасник, який подав на 2 млн дорожчу пропозицію, вирішив, що тендерний комітет не правий і поскаржився в ЄБРР на замовника ЛКП «Львівавтодор», звинувативши у тому, що процедура була некоректною. Банк розглядав скаргу більше 3 місяців, та в результаті підтвердив рішення тендерного комітету, що процедура відповідає політиці Банку. На жаль, це для нас означало втрату часу.

Сьогодні ми підписали контракт між Львівавтодором і Mikroelektronika, генеральним підрядником консорціуму, і починаємо процес впровадження системи електронного квитка, який, по-суті, стане єдиним квитком для міста Львова, об’єднає усі види транспорту та надасть можливість купувати певний час користування міським транспортом (день, тиждень чи місяць).

Наступним етапом буде узгодження всіх технічних специфікацій, який буде тривати до трьох місяців, після якої почнеться виготовлення обладнання і встановлення їх на автобуси”.

Після підписання контрактного договору наступає етап практичної реалізації проекту, який складається з наступних фаз:

1. Детальне проектування — до 3 місяців.

2. Тестування обладнання — до 1 місяця.

3. Виготовлення та встановлення обладнання — паралельні процеси, які займають орієнтовно 10−11 місяців.

4. Тестова експлуатація та прийом в експлуатацію — 2 місяців.

Згідно з попереднім графіком від підписання договору до прийому в експлуатацію — 74 тижні. Нагадаємо, що відповідно до рішення тендерного комітету ЛКП «Львівавтодор», 11 грудня 2019 року переможцем тендеру у впровадженні «електронного квитка» у Львові був визнаний консорціум двох компаній Mikroelektronika spol s r.o. та SoftServe — Municipal Technologies LLC.

Тендер відбувався у кілька етапів. На другий етап тендеру свої пропозиції подали тільки дві компанії: Естонські «Ріданго» та «Дател» і консорціум чеської та львівської компанії. Замовник проекту ЛКП «Львівавтодор» оцінював цінові пропозиції учасників за сумою таких позицій: вартість впровадження проекту, вартість обслуговування та підтримки системи впродовж 10 років після завершення гарантійного періоду.

Таким чином рішенням тендерного комітету ЛКП «Львівавтодор» переможцем тендеру був визнаний консорціум двох компаній Mikroelektronika spol s r.o. та SoftServe — Municipal Technologies LLC.

 

 

У мерії підписали договір з консорціумом Mikroelektonika та SoftServe на виконання робіт з впровадження е-квитка у Львові

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори