Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

А ви досі використовуєте готівку у громадському транспорті і переплачуєте за проїзд?

А ви досі використовуєте готівку у громадському транспорті і переплачуєте за проїзд? Порахуйте, скільки б ви могли заощадити зі загальною ЛеоКарт, адже з нею проїзд найдешевший, а після впровадження безоплатної пересадки з транспортною карткою “для всіх” – поїздки будуть ще вигідніші.

Ми зібрали три головні причини забути про готівку і придбати загальну ЛеоКарт:

1. Готівковий спосіб оплати є найдорожчим. Вартість разового паперового квитка з QR-кодом, який можна придбати у водія, коштує 20 грн. Тоді як проїзд із загальною ЛеоКарт – всього 13 грн. Обираючи готівковий спосіб оплати, за рік ви витратите на проїзд майже 21 тис. грн (якщо здійснювати 4 поїздки кожного робочого дня). А користуючись загальною ЛеоКарт – заплатите лише 13,5 тис. грн, зекономивши на громадському транспорті понад 7 тис. грн. Висновок очевидний: хочете їздити за найвигіднішим тарифом – придбайте загальну ЛеоКарт!

2. Розраховуватися готівкою не лише найдорожче, а й найменш зручно. Шукати у кишенях дрібні купюри, гукати на весь автобус “Передайте, будь ласка, за проїзд” чи “Віддайте решту з п’ятдесяти”… Забудьте про це! І обирайте для оплати проїзду ЛеоКарт – це просто і зручно.

3. І найважливіше! Готівковий спосіб оплати не передбачає можливість безкоштовної пересадки протягом 40 хв. Уже незабаром цей функціонал буде доступний для всіх власників транспортних ЛеоКарт (зараз у тестовому режимі пересадка працює для студентів). Якщо хочете їздити більше, а платити як за одну поїздку – обов’язково придбайте загальну ЛеоКарт.

Переходьте на сторону безготівкової оплати і обирайте ЛеоКарт! 

А ви досі використовуєте готівку у громадському транспорті і переплачуєте за проїзд?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори