Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Про роботу системи е-квитка під час відключення світла

Про роботу системи е-квитка під час відключення світла

Проблеми зі зв’язком, які виникають під час вимкнень електроенергії, частково впливають і на роботу системи е-квитка. Адже обмін інформацією між бортовими системами транспортних засобів і центральним програмним забезпеченням нашої системи відбувається через шифровані APN-канали (захищені шифруванням від несанкціонованого доступу) і залежить зокрема від швидкості передачі інформації між валідатором і сервером. У зв’язку з цим, звертаємо увагу пасажирів:

✔️ Важливо стежити за балансом своєї транспортної ЛеоКарт та вчасно її поповнювати. При від’ємному балансі система блокує картку, як наслідок валідатор її відхиляє. Після поповнення картки розблокування відбувається автоматично від 10 хв. Але в умовах перебоїв зі зв’язком отримання даних про розблокування картки на транспортних засобах може проходити із затримкою. Тому ще раз закликаємо завчасно, хоча б за кілька годин, поповнювати ЛеоКарт і зберігати “плюсовий” баланс картки, щоб уникнути ситуацій з блокуванням.

✔️Врахуйте, що при перевірці на валідаторі “Інформації про квиток” може виникати сповільнене реагування меню та відображення інформації.

Зазначимо, валідації поїздок пасажирами та друк водіями разових паперових квитків з QR-кодом відбуваються у звичному режимі.

Про роботу системи е-квитка під час відключення світла

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори