Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Про обмеження кількості безкоштовних поїздок для двох пільгових категорій

Про обмеження кількості безкоштовних поїздок для двох пільгових категорій

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив рішення щодо обмеження кількості безоплатних поїздок у громадському транспорті для двох пільгових категорій – пенсіонерів за віком та осіб з інвалідністю 3 групи.

Із 1 липня власники пільгових ЛеоКарт, які належать до цих пільгових категорій, щомісяця зможуть здійснювати 60 безоплатних поїздок. Обмеження стосується саме тих категорій, яким пільгу на проїзд надало місто. І завдяки цьому обмеженню вдасться зменшити навантаження на бюджет, адже кошти за валідацію всіх пільгових поїздок перевізникам компенсовують з міської казни.

✔️Кожного першого дня місяця на картках ЛеоКарт пенсіонерів та людей з інвалідністю 3 групи автоматично нараховуватиметься 60 безоплатних поїздок. За наступні здійснені валідації необхідно буде сплачувати самостійно – 13 грн/поїздка. Звертаємо увагу! Невикористані поїздки протягом місяця анулюються та не переносяться на наступний місяць.
✔️Щоб валідувати більшу кількість поїздок, ніж встановлено лімітом, – необхідно поповнити свою ЛеоКарт. Якщо завалідувати картку після використаних 60 безоплатних поїздок, утвориться від’ємний баланс і картку буде заблоковано у системі. Для розблокування варто поповнити баланс.

Перевірити баланс ЛеоКарт можна через валідатор у транспорті, у кіосках “Інтерпрес” та через сервіси EasyPay, інструкція ось тут. А поповнити картку можна через кіоски “Інтерпрес”, а також застосунок, веб-сайт і термінали EasyPay.

Про обмеження кількості безкоштовних поїздок для двох пільгових категорій

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори