Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Пересадка! Як все працюватиме

Пересадка! Як все працюватиме

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення про впровадження пересадки з транспортними ЛеоКарт у всьому громадському транспорті Львова.

Важливо! Із 1 липня в тестовому режимі запускаємо безкоштовну пересадку саме для власників студентських ЛеоКарт. А вже після тестування – для всіх власників транспортних карток.

✅Безоплатна пересадка діятиме протягом 40 хвилин після першої валідації.
✅Протягом 40 хвилин можна здійснити необмежену кількість безкоштовних пересадок. Тобто, це не тривалість всієї поїздки з пересадками, а час, протягом якого пасажир може безкоштовно пересісти в інший транспорт та завалідуватися.
✅Валідувати проїзд необхідно у кожному транспортному засобі. Це обов’язково! Якщо не завалідуватися – при перевірці оплати контролерами буде відсутня валідація у цьому транспортному засобі та відповідно доведеться сплатити штрафний квиток. Підтвердженням успішної реєстрації поїздки при пересадці є зелена галочка на екрані валідатора та напис “Вхід зареєстровано”.
✅Важливо стежити за балансом ЛеоКарт та мати кошти для валідації у кожному транспортному засобі. До прикладу, ви здійснюєте три пересадки протягом 40 хвилин – врахуйте, щоб сума на картці була на всі три валідації. Адже у випадку, якщо буде відсутній зв’язок у транспортному засобі, тоді вартість поїздки може бути зарезервована на балансі не лише при першій валідації, а й за пересадкові квитки. Коректний підсумок списання буде підраховано системою лише під час нічного клірингу. І всі здійснені протягом 40 хвилин валідації будуть зараховані, як одна поїздка, а зарезервовані кошти повернуто.
✅Актуальний баланс ЛеоКарт відображатиметься наступного дня вже після списання за здійснені валідації із врахуванням поїздок з пересадками. А в день валідацій відбувається не зняття коштів з балансу, а їхнє резервування для подальшого списання.

Звертаємо увагу ще раз! Із наступного тижня пересадка діятиме лише для власників студентських ЛеоКарт. А про можливість пересадки для всіх власників карток – повідомимо додатково.

Пересадка! Як все працюватиме

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори