Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Учнівська ЛеоКарт: як можна їздити влітку та кому потрібно оновити дані картки

Учнівська ЛеоКарт: як можна їздити влітку та кому потрібно оновити дані картки

✔️ Учнівська ЛеоКарт діє на всіх видах громадського транспорту впродовж усього року, безкоштовно валідувати проїзд ви можете і в літній період.

✔️ Термін дії профілю учнівської картки у системі е-квитка встановлено відповідно до терміну дії наданих документів при оформленні картки (учнівського квитка). Якщо цей документ вже неактуальний – необхідно оновити дані.

Зокрема, обов’язково потрібно оновити дані профілю ЛеоКарт для учнів, які цьогоріч закінчили так званий перехідний клас – це 4 та 9 класи. Для цього потрібно надати актуальний учнівський квиток чи довідку з місця навчання. Це можна зробити онлайн через Портал мешканця або записатися на прийом в один з наших пунктів до адміністратора ЛКП “Львівавтодор” за номером гарячої лінії: 0800 303 007.

*Перевірити термін дії профілю ЛеоКарт можна через валідатор. Для цього потрібно натиснути “Інформація про квиток” і прикласти картку до зчитувача.

✔️ Якщо маєте учнівську ЛеоКарт і плануєте вступати у вищий навчальний заклад, коледж чи професійно-технічне училище – вам не потрібно виготовляти ще одну транспортну картку. Коли отримаєте статус студента, необхідно буде змінити дані профілю наявної транспортної ЛеоКарт на основі студентського квитка чи довідки з навчального закладу.

✔️ Якщо маєте учнівську ЛеоКарт і не вступаєте до вищого навчального закладу, коледжу/професійно-технічного училища, ви можете користуватися цією карткою як загальною ЛеоКарт. Тобто, поповнювати її та сплачувати проїзд по 13 грн. Окремо не потрібно купувати ще й червону загальну транспортну картку.

Учнівська ЛеоКарт: як можна їздити влітку та кому потрібно оновити дані картки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори