Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Акція для пасажирів від платіжної системи Visa продовжується у березні

А ви помітили, що акція для пасажирів від платіжної системи Visa продовжується у березні? Саме тому за одну поїздку знімає 10,50 грн замість 15 грн, а за дві – 21 грн.

Упродовж цього місяця з однією карткою Visa ви можете:

✔️разово поповнити ЛеоКарт зі знижкою 27 грн через кіоски “Інтерпрес”. Поповнюєте на суму від 100 грн одним платежем, на баланс транспортної картки отримуєте бажану суму, а з картки Visa спише на 27 грн менше.
✔️оплатити через валідатор до 6 квитків зі знижкою 30%. Тобто вартість одного квитка становитиме всього лиш 10 грн 50 коп (з розрахунку 15 грн – 30%).

Тож, якщо списує 21 грн – це за дві поїздки з карткою Visa (2 поїздки х 10,50 грн), 31,50 грн – за три квитки і так далі. Якщо здійснили шість валідацій зі знижкою, то за наступні квитки зніматиме 15 грн. До прикладу, з балансу може бути списання 25,5 грн, коли ви протягом дня двічі завалідували поїздку і мали знижку лише на одну з них (10,50 грн за квиток зі знижкою + 15 грн за звичайним тарифом).

Звертаємо увагу! Якщо у лютому ви скористалися знижками, то у березні знову маєте цю можливість. Тобто, протягом одного місяця з однією карткою пасажиру надається можливість зі знижкою разово поповнити ЛеоКарт та оплатити шість квитків у транспорті.

Нагадуємо, що більше карток Visa – більше знижок. Акція діятиме до 31 березня або до вичерпання її бюджетного фонду. Всі деталі вказані на сайті ЛеоКарт.

Акція для пасажирів від платіжної системи Visa продовжується у березні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори