Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Починаємо тиждень з важливої інформації про поступове відновлення безготівкової оплати у громадському транспорті Львова

Починаємо тиждень з важливої інформації про поступове відновлення безготівкової оплати у громадському транспорті Львова 📣
 
👉 Наразі маємо вже 308 одиниць громадського транспорту, де наші фахівці замінили SIM-картки “Київстар” на іншого оператора, щоб забезпечити належну швидкість інтернет-зв’язку для передачі даних про оплати, які накопичилися на валідаторах за всі попередні дні. Відповідно в цих транспортних засобах для пасажирів відновлено можливість оплати банківськими картками та телефонами з підтримкою NFC.
 
А зараз про не дуже приємне, але важливе. У зв’язку із тим, що валідатори вивантажують великі об’єми даних – процес вивантаження накопиченого об’єму інформації з бортових систем транспортних засобів на сервер здійснюється поступово – система працює повільніше і можуть виникати деякі перебої при здійсненні безготівкової оплати. Зокрема, можете спостерігати випадки, коли екран валідатора засвічується блакитним кольором і в цей момент пасажири не можуть валідувати свої поїздки. У такому випадку спробуйте скористатися іншим валідатором у цьому ж транспорті, якщо ж нема можливості розрахуватися безготівково – прохання скористатися іншим способом оплати. Не дивуйтеся, якщо водій видає вам паперовий квиток старого зразка – через оновлення даних на бортових системах у водіїв можуть виникати проблеми з друком QR-квитків.
 
✅ Після вивантаження інформації про оплати, які накопичувалися на валідаторах за всі попередні дні, пасажирам, які розраховувалися за проїзд транспортною ЛеоКарт, банківськими картками, гаджетами з підтримкою Apple Pay\Google Pay, списуватимуться кошти за здійснені поїздки. Зняття коштів відбувається виключно у разі успішної реєстрації поїздки через валідатор – зелена галочка та одинарний звуковий сигнал, якщо ж на екрані засвічувався червоний хрестик у супроводі подвійного звукового сигналу – вартість поїздки не списуватиметься.
 
І важливе про роботу контролерів 👌 На період налагодження роботи системи безготівкової оплати після масштабного збою мережі працівники відділу контролю не штрафують, а проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу та допомагають пасажирам валідувати проїзд.
Починаємо тиждень з важливої інформації про поступове відновлення безготівкової оплати у громадському транспорті Львова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори