Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Відновлюємо купівлю ЛеоКарт через кіоски “Інтерпрес” ✅

Відновлюємо купівлю ЛеоКарт через кіоски “Інтерпрес”

Попри хакерські атаки, докладаємо максимальних зусиль, аби всі охочі могли зручно придбати загальну ЛеоКарт і валідувати свої поїздки у громадському транспорті Львова за найнижчою ціною – 13 грн/поїздка. Наразі ви можете придбати картку “для всіх”:

🔸Через 40 брендованих кіосків “Інтерпрес”. При купівлі підготуйте 70 грн готівкою – вартість транспортної картки 60 грн та одразу закладений депозит у розмірі 10 грн.
🔸Через активні термінали EasyPay, що не під’єднані до мережі інтернет через сервіс “Київстар”. Вартість транспортної картки 60 грн та ще 10 грн – депозитні кошти.

Перелік пунктів продажу ЛеоКарт ТУТ .

Після купівлі ЛеоКарт – необхідно поповнити транспортну картку. Це можна зробити через активні термінали EasyPay та онлайн – через мобільний застосунок і веб-сайт EasyPay.

Якщо користуватися загальною ЛеоКарт без поповнення – ви зможете завалідувати лише одну поїздку за рахунок депозитних коштів. При спробі здійснити ще одну валідацію – утвориться від’ємний баланс, вона буде заблокованою та не буде відновленою до появи мережі “Київстар”.Тож наполегливо рекомендуємо поповнювати картку на суму, не меншу вартості однієї поїздки. Інструкції, як поповнити – за посиланням.

Відновлюємо купівлю ЛеоКарт через кіоски “Інтерпрес” ✅

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори