Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Безготівкова оплата у громадському транспорті Львова: звертаємо увагу пасажирів!

📢 Безготівкова оплата у громадському транспорті Львова: звертаємо увагу пасажирів!

У зв’язку з технічним збоєм у роботі оператора “Київстар”, виникли тимчасові труднощі під час проведення оплати за проїзд банківською карткою/пристроєм з підтримкою GooglePay чи ApplePay.

Оскільки всі валідатори у транспортних засобах обладнані мобільними SIM-картками “Київстар”, збій у роботі оператора спричинив низку проблем у процесі обміну інформацією шифрованими каналами звʼязку між бортовими системами транспортних засобів і центральним програмним забезпеченням автоматизованої системи оплати проїзду (АСОП). Тому деякі пасажири, які хотіли безготівково платити за проїзд банківською карткою чи NFC-пристроєм могли зіштовхнутися з відхиленням операції.

Розповідаємо, що варто знати пасажирам:

🔸Якщо при сплаті безконтактною банківською карткою/гаджетом – реєстрація проїзду відхилена (червоний хрестик ❌ на валідаторі та одинарний звуковий сигнал), рекомендуємо спробувати завалідувати проїзд на іншому валідаторі або скористатися іншим носієм для здійснення оплати, зокрема – загальною ЛеоКарт. Такі труднощі можуть виникати, допоки не буде відновлено роботу мережі.

🔸Наразі ви можете придбати і поповнити загальну ЛеоКарт, щоб безготівково валідувати свої поїздки. Придбати транспортну картку можна через активні термінали EasyPay. А також сьогодні після 16:00 відновлюємо продаж карток – у 40 брендованих кіосках “Інтерпрес”. Мапа з переліком тут.

🔸Якщо жоден із безготівкових способів оплати недоступний – рекомендуємо придбати квиток з QR-кодом у водія, що завалідований у системі.

Перепрошуємо за тимчасові незручності та дякуємо розуміння! У наступному дописі – детальніша інформація про купівлю загальної ЛеоКарт.

Безготівкова оплата у громадському транспорті Львова: звертаємо увагу пасажирів!

Один коментар до “Безготівкова оплата у громадському транспорті Львова: звертаємо увагу пасажирів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори