Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Ексклюзивне партнерство з платіжною системою Visa у рамках етапу АСОП “Безготівкова оплата проїзду”

Все ближче до початку безготівкової оплати проїзду у всьому громадському транспорті Львова. І ми не можемо не познайомити вас із нашим ексклюзивним партнером у рамках запуску цього етапу, це – міжнародна платіжна система Visa.
Спільно з платіжною системою Visa працюємо над тим, щоб все більше пасажирів були обізнані та обирали зручну та вигідну безконтактну оплату проїзду у міському громадському транспорті. Дякуємо Visa за всебічне сприяння у популяризації безготівкового методу оплати, ми дуже цінуємо вашу активну позицію!
І привідкриваємо закулісся – для львів’ян та гостей міста готують мотиваційні заходи та приємні “фішки” від платіжної система Visa при безготівковому розрахунку за проїзд, але про це трохи згодом ????
Нагадаємо, етап безготівкової оплати проїзду у громадському транспорті Львівської громади стартує вже з понеділка, 11 грудня. Нарешті зручно та прозоро! Адже належний облік оплат у міському транспорті = прозора сплата податків = сприяння підвищенню обороноздатності країни.

Ексклюзивне партнерство з платіжною системою Visa у рамках етапу АСОП “Безготівкова оплата проїзду”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори