Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

#Гарячі_питання_ЛеоКарт щодо пільгової транспортної картки

Вже дуже скоро безготівкова оплата проїзду діятиме у всьому громадському транспорті Львова. Цей етап – зміни і для пільгової категорії пасажирів. Адже з 11 грудня безоплатний проїзд для пільговиків на всіх маршрутах буде можливий лише за умови валідації пільгової ЛеоКарт. І сьогодні – відповідаємо на ваші #Гарячі_питання_ЛеоКарт щодо пільгової транспортної картки.
▪️ Навіщо поповнювати пільгову ЛеоКарт?
Пільгові категорії пасажирів можуть поповнити ЛеоКарт, щоб одразу зручно сплатити своєю карткою за попутників та за багаж. Цей функціонал вже доступний на тестових автобусних маршрутах (№1А, 3А, 5А, 10, 11, 39, 58, 59, 61, 62), а з 11 грудня – у всьому громадському транспорті.
А також поповнити пільгову ЛеоКарт необхідно у випадку, якщо на балансі транспортної картки утворився від’ємний баланс. Це можливо, якщо пасажир здійснював валідацію поїздок, коли завершився термін дії пільгового профілю транспортної картки і система сприймала картку “без пільги”. Або ж – коли пасажир обрав на валідаторі додаткові послуги “додати попутників” та “додати багаж” і здійснив валідацію своєю карткою, а на балансі не було коштів.
▪️ Як поповнити транспортну картку?
1)Онлайн через застосунок EasyPay.
2)Онлайн через веб-сайт EasyPay.
3)Через термінали EasyPay (обирайте найближчий до своєї локації).
4)У 40 брендованих кіосках “Інтерпрес” (у коментарях додаємо посилання на інтерактивну мапу з переліком точок)
▪️ Як перевірити баланс транспортної ЛеоКарт?
1)Через валідатор у громадському транспорті. На екрані валідатора натиснути “Інформація про квиток” і прикласти картку до зчитувача у нижній частині валідатора.
2)Через брендовані кіоски “Інтерпрес”. Звернутися до продавця і сказати, що хочете перевірити баланс ЛеоКарт.
3)Через термінали EasyPay.
4)Онлайн. Через застосунок EasyPay.
5)Онлайн. Через веб-сайт EasyPay.
Інструкції за посиланням на нашому сайті
Зазначимо, оформити пільгову ЛеоКарт можуть всі особи, що мають право пільгового проїзду в громадському транспорті Львівської громади згідно рішення №1009 Львівської міської ради.
#Гарячі_питання_ЛеоКарт щодо пільгової транспортної картки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори