Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Важлива інформація для пасажирів!

Важлива інформація для пасажирів!

8.11.2023 р. виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення № 1199 про початок функціонування етапу “Безготівкова оплата проїзду” у громадському транспорті Львівської громади з 11.12.2023 р.

Згідно із цим рішенням, із 15 листопада – стартували продаж та можливість поповнення загальних транспортних ЛеоКарт, щоб пасажири могли підготуватися до нового етапу в роботі міського громадського транспорту. На НЕтестових маршрутах громадського транспорту користуватися загальними ЛеоКарт “для всіх” НЕ рекомендовано до понеділка, 11 грудня, дня впровадження безготівкової оплати проїзду на всіх маршрутах.

Звертаємо увагу! Наразі триває завантаження програмного забезпечення на бортові системи транспортних засобів (маршрутки, автобуси, трамваї, тролейбуси), де не проходить тестування безготівкової оплати. Відповідно – валідатори сприймають транспортні ЛеоКарт і з балансу транспортної картки можуть бути списані кошти за валідацію проїзду. Закликаємо бути уважними та використовувати безконтактну оплату до офіційного впровадження етапу АСОП “Безготівкова оплата проїзду” ТІЛЬКИ НА ТЕСТОВИХ МАРШРУТАХ (№1А, 3А, 5А, 10, 11, 39, 58, 59, 61, 62).

Важлива інформація для пасажирів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори