Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Важливе нагадування для власників персоналізованих карток ЛеоКарт

❗️❗️📢Увага! Важлива інформація для ВСІХ власників персоналізованих ЛеоКарт.

Наразі вже завершили оновлення частини програмного забезпечення, яке відповідає за режим пільгового проїзду. Як ми зазначали, надалі пільгові/учнівські ЛеоКарт працюють у звичному режимі, тож можете зручно валідувати свої поїздки у громадському транспорті Львівської МТГ ☑️

🔴 При цьому станом на 15 серпня у системі АСОП виявлено профілі власників карток, у яких через десять днів завершується термін дії документа, на основі якого виготовляли картку, зокрема:
– у понад 1300 профілів дітей з багатодітних родин завершується термін дії пільгового посвідчення;
– у понад 3900 профілів учнівських ЛеоКарт – термін дії учнівського квитка;
– у понад 280 студентів – термін дії студентського квитка.

➡️ Тож всі, хто має надати відповідний документ для оновлення даних персоналізованої ЛеоКарт, ОБОВʼЯЗКОВО якнайшвидше зверніться в один з пунктів, де працюють адміністратори ЛКП «Львівавтодор». Для запису на прийом зателефонуйте за номером гарячої лінії: 0800 303 007.

❗️ Зробити це необхідно до 25 серпня! Адже надалі, якщо не буде поновлено дані транспортної картки, то після першої спроби здійснити валідацію проїзду, ЛеоКарт буде заблоковано у зв’язку з відсутністю коштів на балансі.

Тобто: якщо до вищевказаної дати ви не потурбуєтеся про оновлення даних у системі з актуальними документи, що надають право пільгового проїзду – система сприйматиме картку “без пільги”, як для ЗАГАЛЬНОЇ категорії пасажирів❗️
Відповідно, при спробі завалідувати свою персоналізовану картку для безоплатного проїзду – у вас буде відмова реєстрації поїздки (червоний хрестик на екрані валідатора❌ та подвійний звуковий сигнал)!

🔸Для зручності також додаємо перелік необхідних документів, які потрібно пред’явити для оновлення даних вашої ЛеоКарт:
– документ з актуальним терміном дії, що надає право на пільговий проїзд;
– паспорт громадянина України або ID-картку. А для дитини до 14 років – свідоцтво про народження, а також обов’язкова присутність представника заявника (одного з батьків дитини) і наявність його паспорту.

І зазначимо, якщо ви отримали персоналізовану ЛеоКарт на основі пільгової категорії, статус якої вже завершився: зберігайте свою транспортну картку! Ви зможете нею користуватися, як загальна категорія пасажирів, після запуску етапу безготівкової оплати у всьому міському транспорті 🤗

Важливе нагадування для власників персоналізованих карток ЛеоКарт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори