Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Важливе про централізовану подачу документів на виготовлення студентських ЛеоКарт!

⬇️🎓Важливе про централізовану подачу документів на виготовлення студентських ЛеоКарт!
Триває подача документів на оформлення транспортних карток ЛеоКарт для студентів ЧЕРЕЗ виші та заклади професійної (професійно-технічної) освіти. Ми у всьому допомагаємо та маємо успішний напрацьований механізм такої співпраці 👌
 
🟡 Першими ініціативу щодо централізованої подачі документів проявили представники профспілки ☑️НУ “Львівська політехніка”: визначили відповідальних за це осіб та проводять прийом документів. Дякуємо за активну та свідому позицію!
 
🟡 А також вже налагоджена співпраця і з іншими навчальними закладами. Зокрема, вишами: ☑️Українською академією друкарства; ☑️Університетом імені І. Франка; ☑️Медичним університетом імені Данила Галицького; ☑️Лісотехнічним університетом; ☑️Львівським університетом природокористування; ☑️Львівською медичною академія імені А. Крупинського.
І закладами професійно-технічної освіти: ☑️Львівським фаховим коледжем будівництва, архітектури та дизайну ☑️Фаховим коледжем декоративного і ужиткового мистецтва ім. І. Труша, ☑️Поліграфічним фаховим коледжем Української академії друкарства, ☑️Професійним училищем інформаційно-комп’ютерних технологій.
Дякуємо вам!🙂
 
📢У свою чергу звертаємо увагу керівників інших навчальних закладів! Якщо ви ще не призначили відповідальну особу для організації централізованого збору документів від студентів на виготовлення ЛеоКарт, закликаємо зробити це якнайшвидше.
 
❗Адже, якщо на момент запуску системи АСОП у всьому громадському транспорті Львівської МТГ ваші студенти не матимуть картки ЛеоКарт – вони НЕ зможуть скористатись 50% знижкою при оплаті проїзду.
 
🟡Детальна інструкція, як організувати централізований збір документів – тут: https://leocard.lviv.ua/osvita/ Щоб отримати консультацію – звертайтеся до представника ЛКП “Львівавтодор” за номером телефону: 068 662 4527📞
Важливе про централізовану подачу документів на виготовлення студентських ЛеоКарт!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори