Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

До тестування безготівкової оплати приєднаються ще 2 автобусні маршрути

А що там із тестуванням безготівкової оплати проїзду..? Додаємо інші типи автобусів і долучаємо приватного перевізника😊⬇️
 
Зараз триває тестування безготівкової оплати проїзду у великих низькопідлогових автобусах Львівського комунального АТП №1 (маршрути № 1А, 3А, 10). А вже цього тижня тестування стартує ЩЕ на двох маршрутах з іншими типами автобусів, а також із залученням приватного перевізника.
 
🟡Від завтра, 27 червня, тестування розпочнеться і на маршруті № 62 (станція Підзамче – с. Малі Грибовичі), що обслуговує приватний перевізник ТОВ “Успіх БМ”.
 
🟡Із середи, 28 червня, безготівкова оплата у тестовому режимі запрацює в автобусах комунального АТП №1 на маршруті № 5А (Винники – пл. Різні).
А це означає, що пасажири цих маршрутів зможуть: звично сплатити за проїзд готівкою у водія і отримати разовий паперовий квиток, а також – оплатити проїзд безконтактною банківською карткою з чипом або іншими пристроями з підтримкою NFC.
 
➡️Як це зробити – детальні відеоінструкції на сайті: https://leocard.lviv.ua/testing/ 
 
❗На маршрутах, де триває тестування безготівкової оплати, щодня працюють контролери ЛКП “Львівавтодор”, які на цьому етапі НЕ штрафують, а лише допомагають пасажирам!
І нагадаємо, відповіді на важливі питання про тестування тут – https://leocard.lviv.ua/pytannya-ta-vidpovidi/
До тестування безготівкової оплати приєднаються ще 2 автобусні маршрути

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори