Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Що треба знати пасажирам, сплачуючи за проїзд?

➡️Тестування безготівкової оплати в автобусах: що треба знати пасажирам, сплачуючи за проїзд?
На трьох автобусних маршрутах (№1А, 3А, 10) триває тестування безготівкової оплати за проїзд – це новий етап у міському транспорті. А щоб отримати чітку інформацію та дані під час тестового періоду, наскільки все працює – тут є відповідальність і пасажирів зокрема. Тому пояснюємо, що варто знати при сплаті, як готівкою у водія, так і при безконтактній оплаті проїзду.
 
🟡Якщо сплачуєте за проїзд готівкою у водія:
Зайдіть через передні двері автобуса і передайте водію кошти за проїзд, вказавши, за скількох пасажирів здійснюється оплата. Після цього обов’язково! отримайте разовий паперовий квиток і пройдіть у салон транспортного засобу. Важливо:
 
☑️Цей квиток – разовий, без можливості подальшої пересадки. Він діє ЛИШЕ у межах кінцевих зупинок маршруту.
☑️Перевірте, чи на паперовому квитку вказані фактичні час та дата, коли ви здійснюєте поїздку.
☑️Паперовий квиток не потрібно прикладати до валідатора. Він автоматично валідується в системі при видачі і його варто зберігати до кінця поїздки для перевірки контролером.
☑️Не варто сканувати QR-код на паперовому квитку камерою телефону. Він потрібен лише для перевірки контролером оплати за проїзд.
☑️І щоб контролер зміг просканувати цей QR-код та перевірити факт оплати проїзду, будь ласка – НЕ згинайте та не псуйте паперовий квиток.
 
🟡Якщо безконтактно оплачуєте проїзд:
Прикладіть безконтактну банківську картку з чипом чи інший пристрій з підтримкою NFC до валідатора. Зачекайте одинарного звукового сигналу і зеленої галочки на валідаторі – це означає, що поїздка успішно завалідована. Після цього пройдіть у салон автобуса. Важливо:
 
☑️Валідатори не друкують чек, тому після успішної валідації можете спокійно здійснювати поїздку.
☑️Кошти за проїзд списуються впродовж кількох днів, тому не панікуйте та не очікуйте списання одразу. А щоб переконатися у здійсненні оплати – орієнтуйтеся на зелену галочку на валідаторі та одинарний звуковий сигнал.
☑️Не потрібно повідомляти водія про оплату. Валідацію проїзду перевіряє контролер, для цього потрібно прикласти до його терміналу банківську картку чи пристрій, яким сплачували проїзд.
 
😊І закликаємо всіх пасажирів бути ініціативними та свідомими під час поїздки у громадському транспорті – обов’язково сплачувати за проїзд та при оплаті готівкою – наголошувати водію про видачу ним паперового квитка. Також звертайте увагу, чи відповідає дата та час на квитку з датою та часом отримання квитка – це важливо для Вас, коли на лінії працюватиме контроль, адже якщо Вам видадуть недійсний квиток – у подальшому Ви ризикуєте отримати штраф.
 
Детальніше про тестування безготівкової оплати проїзду – https://leocard.lviv.ua/testing/
Що треба знати пасажирам, сплачуючи за проїзд?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори