Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Студенти, а ви вже подали документи на виготовлення ЛеоКарт?

😊⬇Студенти, ми знаємо, що думки вже про літні канікули, АЛЕ… Важливо також не проґавити подачу документів на виготовлення транспортних карток ЛеоКарт. Нагадуємо та пояснюємо детальніше.
 
🔵Чому це важливо?
Після того, як у всьому громадському транспорті запрацює безготівкова оплата проїзду та валідація загальних і персоналізованих ЛеоКарт, здійснювати проїзд зі знижкою студенти зможуть лише із транспортною карткою ЛеоКарт. І студентські квитки, що дають право на пільговий проїзд – не можна буде використовувати, як альтернативу.
 
🔵Як подати документи?
☑️Через студентську профспілку вашого навчального закладу – звертайтеся і подавайте документи по місцю навчання.
☑️Або – запишіться в електронну чергу в один з пунктів прийому документів за номером телефону гарячої лінії: 0 800 303 007. Перелік пунктів, де працюють адміністратори ЛКП “Львівавтодор” тут: http://surl.li/htyxt
 
🔵Які необхідні документи?
Необхідний перелік документів є на сайті: https://leocard.lviv.ua/students/ І зазначимо, можна одразу мати заповнену заяву на отримання транспортної картки або ж заповнити її при подачі документів.
 
🔵А коли видаватимуть студентські ЛеоКарт?
Видачу студентських ЛеоКарт розпочнуть вже у липні. Якщо подавали документи централізовано через ВНЗ – отримання вашої студентської ЛеоКарт буде відбуватись там же, по місцю навчання. Якщо через пункти прийому – про готовність вашої ЛеоКарт проінформують через СМС-повідомлення на номер телефону, який вказували при подачі.
 
Тому, не зволікайте та подавайте документи💙
Студенти, а ви вже подали документи на виготовлення ЛеоКарт?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори